REKLAMAprofi
REKLAMAORKA
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 października 2021, 11:16 komentarzy 5

(Fot. Info Iława.)

76 osób ukończyło dzisiejszy jubileuszowy "Parkrun Mały Jeziorak", bieg wokół akwenu w centrum Iławy na dystansie 5 km. Podczas tej - 42. w naszym mieście - edycji biegacze i biegaczki świętowali 2. urodziny tej imprezy w naszym mieście.

Były balony, urodzinowe "hip-hip hurra!" i coś słodkiego po biegu. Wyróżniono też miłośników najprostszej formy rekreacji, szczególnie wiernych iławskiemu parkrunowi. 

42. - urodzinowy "Parkrun Mały Jeziorak" w Iławie.

Ilość zdjęć 60

- Chciałbym podziękować za te dwa lata, choć takie niepełne, z wiadomych przyczyn. Mamy 42. edycję iławskiego parkrunu, a mogło ich być już ponad 100. Szczególnie dziękuję Wam, biegaczom, oraz wolontariuszom - mówił Dariusz Szuman, koordynator "Parkrunu Mały Jeziorak".

Na szczególne wyróżnienie zasłużył Przemysław Święcki, który ukończył wszystkie parkruny w Iławie! Dzisiaj z czasem 27:00.

- Ma zamiar "dobić" do 50 - ujawnił plany biegacza Dariusz Szuman.

Inni przegapili niewiele edycji. Na przykład Andrzej Kułyk przebiegł w Iławie 36 parkrunów, Jerzy Sławiński 35, a Bartłomiej Czeszejko 32.

Ogółem, według najnowszych dostępnych statystyk obejmujących 41. edycji iławskiego parkrunu, uczestnicy pokonali 5-kilometrową trasę biegu już 3 313 razy. 720 osób tutaj ustanowiło swój życiowy rekord. Uczestników było dotychczas 581, zaś wolontariuszy 53. Średnia liczba uczestników cosobotniej biegowej imprezy wynosi 80,8, zaś przeciętny czas pokonania trasy to 00:29:26. Rekordy należą do Moniki Kołatki wśród kobiet (20:18) i Adriana Przybyły wśród mężczyzn (16:26). 

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAModera

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~jarek 5 miesiąc temuocena: 100% 

  Jeszcze raz ktoś mnie będzie nachalnie nagabywać jaki to kopaczewski jest wspaniały i jak to Iława rozkwita pod jego władza to będzie to mój ostatni raz na parkrunie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hst 4 miesiąc temuocena: 100% 

  Czy "parkrunowiec" to polsku "biegacz"? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kurzapial 3 miesiąc temuocena: 86% 

  Tez biegam ale nie popieram tych celebrytow biegaczy. Jak chce poiegac to poprosty wychodze z domu i biegam a oni przed wybiegnieciem pukaja do portali, wciagaja brzuchy w tych swich lajkrach prosza o zdjecie. Snoby

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Trener kibic 2 miesiąc temuocena: 75% 

  Wysiliłem policzyć gości to tylko niektórzy z nich biegają kiedy nie są fotografowani. Ciekawe zjawisko

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ADKI 1 miesiąc temuocena: 60% 

  Można chodzić nie jest konieczne bieganie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6779 sekundy