REKLAMAModera
REKLAMAbanieczka2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 października 2021, 14:10 komentarzy 5

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie 45-letni kierowca motoroweru, zatrzymany przez będącego po służbie iławskiego policjanta ruchu drogowego! 

Teraz mieszkaniec gminy Nowe Miasto Lubawskie musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W minioną niedzielę (10.10.2021r.), będąc w czasie wolnym od służby, policjant ruchu drogowego z iławskiej komendy, w Jamielniku jadąc samochodem z kolegą, zauważył motorowerzystę, którego styl jazdy od lewej do prawej strony drogi wskazywał, że może on znajdować się pod działaniem alkoholu. 

- Policjant, widząc to, zajechał mu drogę i uniemożliwił kierującemu dalszą jazdę, blokując jego pojazd i kontynuując za nim pościg pieszo - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Po chwili kierujący został zatrzymany. Na miejsce przyjechali funkcjonariusze ruchu drogowego z Nowego Miasta Lubawskiego, którzy poddali 45-letniego kierującego badaniu na zawartość alkoholu. Jak się okazało, mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie, a dodatkowo okazało się, że jego motorower nie posiada obowiązkowego OC.

Teraz 45-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~zny 5 11 dni temuocena: 50% 

  Kto mu sprzedał alkohol?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 4 11 dni temuocena: 0% 

  Mówi się , że policjant jest 24 godz. na służbie i dlaczego zaraz o tym się bo piszę, to przecież jego praca żadna nowość. Szkoda , że o innych ludziach na innych stanowiskach się nie pisze a przecież nie są na służbie 24 godz. Pozdrawiam i może coś innego nowego pisać a nie tylko policjant to czy to.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~majonez 3 12 dni temuocena: 100% 

  dobra robota

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~F..... 2 12 dni temuocena: 25% 

  Nadgorliwiec.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rob 1 12 dni temuocena: 60% 

  No i super.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3969 sekundy