REKLAMAFigura
REKLAMAelektrojack
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 października 2021, 07:42 komentarzy 6

(Fot. Info Iława.)

Niespokojny poranek w Iławie! Przed godziną 7:00 doszło do wypadku na ulicy Dąbrowskiego.

Samochód osobowy potrącił tutaj przechodzącą przez "zebrę" kobietę. Niestety, nie uniknęła ona obrażeń.

Wcześnie rano w środę, 13 października iławskie służby zadysponowano na ulicę Dąbrowskiego. Do potrącenia pieszej przez samochód osobowy marki Skoda Fabia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych niedaleko skrzyżowania tej ulicy z ulicą Lipowy Dwór. 

Ratownicy karetką pogotowia zabrali poszkodowaną pieszą do szpitala. Na miejscu pracowali jeszcze strażacy i policjanci.

Zdarzenie było przyczyną utrudnień w ruchu; wielu spieszących się do pracy kierowców na jakiś czas utknęło w korkach. 

Dodajmy, że jeszcze panował mrok, kiedy doszło do tego zdarzenia. Na drogach już mamy do czynienia z jesiennymi warunkami, jako piesi pamiętajmy więc o elementach odblaskowych, także w mieście!

AKTUALIZACJA

Policja informuje, jak doszło do wypadku.

- 45-letni kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu, w wyniku czego doprowadził do jej potrącenia - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Kobieta z obrażeniami ciała, ale przytomna, została przewieziona do szpitala, potwierdza policjantka.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Magda 6 10 dni temuocena: 67% 

  Niestety kierowca odpowiada,ale piesi rzeczywiście chodzą bezmyślnie uważają,że mają pierwszeństwo to im wszystko wolno.Było jak widać jeszcze ciemno widziała z daleka światła samochodu tak ciężko było chwilę poczekać.Pomimo,że jestem na pasach zawsze patrzę czy samochód zwalnia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~44-TY 5 11 dni temuocena: 70% 

  NIE MA TAK, ABY PIESZY MYŚLAŁ, ZE ZAWSZE MA PIERWSZENSTWO. PIESI IDĄ CZASEM JAK KROWY ZGANIANE Z PÓL, IDĄC PRZEZ WIEŚ. I NIECH MI NIKT NIE MÓWI INACZEJ. WIELU PIESZYCH COŚ MANIPULUJE Z KOMORKĄ NIE OGLĄDAJĄC SIĘ ANI W PRAWO ANI W LEWO, A IDĄ JAK ĆMY W CIEMNO.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ad 4 11 dni temuocena: 67% 

  Docenili Nową Wieś w konkursie... Publikacja zlecona to skomentować nie można, a warto.Z tego co widać na zdjęciach to sukces, że hej! 15 miejsce na 27 sołectw? Nagroda 1500zł!Ciekawe ile kosztowała wyprawa naszej ekipy po nagrodę? Kilka roboczogodzin pewnie wykorzystano, chyba, że to w czasie wolnym od pracy? Dodatkowo świetnie tu widać, na co idą pieniądze podatników. Urząd Marszałkowski nie ma ważniejszych spraw do zrobienia? To może w ogóle nie jest potrzebny? Po nagrodę nie mogły wybrać się same Panie? Po co marnować czas urzędników? Wszyscy jechali w takiej obstawie? W tym czasie urzędnicy mogliby zrobić przecież wieeeele dobrego.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do mieszkańca 3 11 dni temuocena: 75% 

  Przecież publikacja zlecona to tam skomentować nie można. Napisałem o tym w poście wyżej. Nie zrozumiałeś tego?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkaniec 2 11 dni temuocena: 17% 

  -ad jeśli piszesz cokolwiek to sprawdź, gdzie zamieszczasz komentarz. Tu sprawa dotyczy wypadku na ul. Dąbrowskiego a Ty o jakiejś Nowej Wsi się wypowiadasz? Jak do sklepu idziesz po chleb to mówisz Pani, że prosisz o mleko?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~123 1 11 dni temuocena: 100% 

  Wina oczywiście jest kierowcy, ale ja nigdy nie wchodzę na przejście dopóki nadjeżdżające auto się nie zatrzyma. Kierowca zawsze może się zagapić, a konsekwencje tego ponosi pieszy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3491 sekundy