REKLAMAprawnik24
REKLAMAPellet
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 października 2021, 12:22 komentarzy 4

(Fot. YouTube/MK Film Studio Iława.)

"Mgłami jesień się zaczyna", tak można sparafrazować słowa wielkiego przeboju wyśpiewanego przez Czesław Niemena. W Iławie, tak jak w tej piosence, nowa pora roku jest złotawa i miła... przynajmniej na tym nagraniu wideo z lotu ptaka!

Każda pora roku ma swój specyficzny urok. Jesieni też nie brakuje sympatyków! Taka jesieniara, czyli miłośniczka jesieni, doczekała się nawet wyróżnienia w plebiscycie na Młodzieżowe Słowa Roku 2019. 

A Wy lubicie jesień? W takim wydaniu, jak na tym nagraniu wideo, tajemniczym i romantycznym, ta pora roku na pewno da się lubić! Zobaczcie październikowy lot nad Iławą skąpaną w jesiennej mgle.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Źródło materiału wideo: YouTube/MK Film Studio Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPS QUALITY

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Grzegorz 4 ponad rok temuocena: 83% 

  Smog o 7 rano nad wodą i terenami trawiastymi... Walnijcie śie w łeb tępaki. Piękny film, nastrojowy i ukazujący piękno naszych terenów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~"romantyzm" zadymiony 3 ponad rok temuocena: 62% 

  Takie same zjawisko widać teraz codziennie nad obrzeżami Iławy co rano i co wieczór. I nie tylko w mgliste dni. A to dlatego, że taki "zjawiskowy" efekt powstaje nad osiedlami domków jednorodzinnych, kopcących ze swych prymitywnych kopciuchów opalanych plastikowymi opakowaniami, starymi szmatami, butami i wszelkim innym śmieciem. A przede wszystkim miałem węglowym niemającym nic wspólnego z węglem. A raczej z błotem kopalnianym. Efekt wizualny może jest podobny, lecz nieznośny i duszący dla naszych płuc. W tym także (a może przede wszystkim) - płuc właścicieli trująco-duszących kopciuchów oraz ich rodzin. A jeszcze w dodatku dochodzą teraz efekty ze spalanych w kopcących ogniskach przez "ekologicznych" działkowców, śmieci zgrabionych na ich działkach. Tylko że nie jest to wcale widok ani "tajemniczy", ani "romantyczny"...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szczaw i mirabelki 2 ponad rok temuocena: 29% 

  35-ty, najwyższy stopień zduraczenia nadal w wysokiej formie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mglak 1 ponad rok temuocena: 67% 

  Jaka mgła? To smog. Jesienniar nie ma, są Wieśniary.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3855 sekundy