REKLAMAPZW Iława
REKLAMABiblioteka
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 października 2021, 14:25 komentarzy 9

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Jeden ze sprawców zaprosił pokrzywdzonego na "przejażdżkę". Tak naprawdę wraz ze znajomymi zastawił na ofiarę pułapkę.

W wyniku śledztwa suskiego komisariatu policji, prowadzonego pod nadzorem prokuratury w Iławie, aż 5 mężczyzn usłyszało zarzuty pobicia i uszkodzenia mienia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Suszu wspólnie z prokuraturą prowadzili dochodzenie przeciwko pięciu mężczyznom. Z ustaleń śledczych wynikało, że sprawcy pobili pałką teleskopową mieszkańca powiatu iławskiego oraz przy jej pomocy poważnie uszkodzili samochód pokrzywdzonego. Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, przesłuchali świadków oraz wykonali oględziny. 

- W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że jeden ze sprawców umówił się na przejażdżkę z pokrzywdzonym. Kiedy jechali hondą jedną z dróg w gminie Susz, podjechał do nich samochód. Mężczyźni zatrzymali się i zaczęli rozmawiać - relacjonuje st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Jak ustalili policjanci, gdy zabrakło argumentów słownych, mężczyźni, zadając uderzenia pałką teleskopową, rękoma oraz nogami po głowie pokrzywdzonego, spowodowali u niego złamanie nosa, a także ogólne obrażenia twarzy. 

Jednak na tym nie zakończyli. Sprawcy pałką teleskopową uszkodzili również samochód pokrzywdzonego: potłukli szybę czołową oraz szyby w drzwiach, wgnietli karoserię drzwi i bagażnika. 

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcami pobicia i uszkodzenia mienia są 26-latek i jego czterej znajomi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyznom zarzuty, a postępowanie w tej sprawie zakończyć aktem oskarżenia. Teraz ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

9Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Wesele 9 9 dni temu

  A to nie było stare audi a w nim ten pozer Kornel S. oszust i kłamca.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~SW 8 10 dni temuocena: 100% 

  Debile naoglądali się gangsterskich filmów i teraz posiedzą albo będą płacić odszkodowanie. Opłacało się?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wypi,,,,, ć 7 9 dni temuocena: 50% 

  to twierdzisz ~~~Jerzy ~~ poniżej , że dominika dostała po dupie metalową pałką w stolicy ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jerzy 6 9 dni temuocena: 60% 

  Raczej oglądali innych pałkarzy , którzy rozpędzali manifestację kobiet w Warszawie i też używali metalowych , teleskopowych pałek . Do dziś ich z tego nie rozliczono - a chłoptysie z Susza będą siedzieć.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Boczek NW 5 10 dni temuocena: 0% 

  Nie lubię Hondow

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Paweł 4 10 dni temuocena: 0% 

  Kanara uczen.........

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Black 3 10 dni temuocena: 73% 

  Będzie tylko już gorzej. Młodzi są atakowani mową nienawiści w mediach. Teraz na topie jest MMA i wszelkie opcje rozwiązywania problemów "w klatce". Jak kolega podpadnie to robi się tzw. "nalot" - pakuje w auto kolesi i jedzie napier*** taką osobę. Tym teraz żyją. Powinna wrócić klasyczna służba wojskowa - przynajmniej rok dla chłopaka i miesiąc dla dziewczyn. Konkretne "wpier**" od życia zrobiłoby swoje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lemur 2 8 dni temu

  wojsko to syf i strata czasu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~anna 1 10 dni temuocena: 50% 

  Nowy projekt rządowy "Zero Tolerancji".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATartak
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3578 sekundy