REKLAMAOrange
REKLAMASadek

Pizza jest dobra na wszystko! Prawda, "pizzożercy"? A teraz, jesienną porą, gdy chłód i mrok szybciej przeganiają nas do domów, klasyki i nowości od Da Grasso Iława smakują jeszcze lepiej!

Jest pysznie, a do tego w korzystnej cenie. Śmiało korzystaj z promocji u iławskich "przyjaciół od pizzy" - w pizzerii Da Grasso okazje są niezrównane!

NIE LUBISZ PONIEDZIAŁKÓW? POMYŚL JESZCZE RAZ! :-)

Poniedziałkowe "dwie duże pizze w cenie jednej" to prawdziwy hit Da Grasso. Lepszej promocji nie znajdziesz! Twój apetyt na włoskie specjały jest niezaspokojony, wpadli znajomi, a może po weekendzie... brakuje pomysłu na obiad? Po to właśnie wymyślili tę promocję! Wybierz swoje ulubione spośród 36 smakowitych kompozycji - od klasycznych po zaskakujące i od mięsnych po wegańskie - i zamawiaj! 

A CZWARTKI SĄ MAKARONOWE

Da Grasso Iława słynie nie tylko z pizzy. Także makaronowe kompozycje pizzerii zjednały sobie wielu miłośników. Arrabbiata, carbonara, czy bolognese? A może grzybowe crema fungo? Ty wybierasz! W każdy czwartek za każdą "pastę" zapłacisz tylko 50% ceny.


Jeszcze więcej promocji znajdziesz na Pizzeria Da Grasso Iława - Twoja ulubiona pizza online.


NAJLEPSZE SMAKI TO TE SEZONOWE

W dobrej kuchni najważniejszy jest produkt. Kiedy żywność jest najsmaczniejsza i pełna najwartościowszych składników odżywczych? W sezonie! To dlatego Da Grasso wprowadza sezonowe nowości. Teraz, w menu na jesień, króluje gruszka. Spróbuj, jak smakuje w nowym burgerze, jak na pizzy prosciutto con pera, a jak w nowej sałacie. Smacznego!


Da Grasso Iława zaprasza!

Przepyszna pizza, najlepsze promocje.
Wpadnij na pizzę z przyjaciółmi (Iława, ul. Sobieskiego 1) albo zamów z dowozem (tel. 89 648 68 00).


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2732 sekundy