REKLAMARunicon
REKLAMAModera

(Fot. Archiwum własne.)

Aura w tym tygodniu będzie zmienna. Październikowy chłód przerwie w środku tygodnia jesienna wizyta... ciepła.

Poniedziałek i wtorek w Iławie będą dniami z dość typową dla tej pory roku pogodą. Termometry w ciągu dnia będą wskazywać temperaturę w maksymalnej wysokości 10-11 stopni. Trochę popada: w poniedziałek umiarkowanie, a we wtorek lekko. Niestety: słońca w tych dniach będzie jak na lekarstwo, przez co biomet będzie niekorzystny.

Znacznie cieplej od środy. Napływ łagodniejszego powietrza wyraźnie podniesie nam w Iławie temperaturę - podskoczy ona aż do 15-16 kresek. Takie ciepło zostanie z nami do piątku włącznie. Jednak jeszcze w środę trudno nam będzie się cieszyć październikowym ciepłem - to przez obfite opady deszczu i niemal całkowite zachmurzenie prognozowane na ten dzień. Czwartek powinien już być nieco pogodniejszy, z jedynie przelotnym i niewielkim deszczem, a piątek to będzie prawdziwe "babie lato" - nie tylko będzie ciepło, ale i dość słonecznie oraz z korzystnym biometem.

Później, w sobotę i niedzielę, temperatura powróci do typowych dla października 8-9 stopni. Aura będzie już jednak przyjemniejsza niż na początku tygodnia. W weekend nie zabraknie nam słońca i przyjemnej, pogodnej aury.

Życzymy miłego tygodnia! Trzymajcie się zdrowo.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAElektro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3793 sekundy