REKLAMAprofi
REKLAMASadek
Pinky Loops w Iławie z materiałem z najnowszego albumu.

Pinky Loops w Iławie z materiałem z najnowszego albumu. (Fot. Anna Łukaszewicz.)

Zapomnij o pochmurnym niebie, zapomnij o obowiązkach, na chwilę zapomnij o bożym świecie! Na tym koncercie to będzie możliwe.

Z kolejną muzyczną propozycją, tym razem dwóch koncertów jednego wieczoru, wraca hotel Stary Tartak w Iławie, a do Iławy wracają, po 2-letniej przerwie, zespoły Pinky Loops oraz The Echoes Project - w kameralnym składzie.

Asia Czerwińska i Marta Lutrzykowska, czyli duet Pinky Loops przedstawi iławianom materiał ze swojego najnowszego, tym razem w pełni autorskiego albumu. Dziewczyny nie zmieniły stylu, wciąż tworzą kolejne nastrojowe utwory instrumentalne o charakterze muzyki filmowej, grając na elektrycznych skrzypcach i wiolonczeli z wykorzystaniem loopera do tworzenia muzycznych pętli. Zaczarują Was!

Fot. Anna Łukaszewicz.

Na scenie tego samego wieczoru pojawi się jeszcze The Echoes Project - Pink Floyd Tribute Band. Zamknij oczy i ciesz się wykonaniami na żywo takich wielkich i niezapomnianych przebojów jak „Wish You Were Here”, czy utworów z albumu „The Wall”. Usłyszysz je w stylu, który, w zamierzeniu muzyków, ma przypominać oryginalne, koncertowe wykonania Pink Floydów z lat największej świetności. 

Fot. Dawid Linkowski.


Na oba koncerty Stary Tartak zaprasza 30 października na godzinę 19:00. Bilety są do nabycia w restauracji, telefonicznie pod numerem 726 222 555 oraz mailowo restauracja@starytartak.com.pl. 


Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Pinky Loops w Iławie z materiałem z najnowszego albumu.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.2516 sekundy