REKLAMAPatrz
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Właśnie się rozrosło grono sponsorów IV-ligowego Jezioraka Iława. Do tego zacnego grona dołączyła Galeria Jeziorak.

Największe centrum handlowe w Iławie od razu przygotowało powitalną niespodziankę dla kibiców. Galeria zasponsorowała i rozda w zabawie dla kibiców na infoilawa.pl wejściówki na najbliższy mecz iławian.

- Witamy w "Rodzinie Jezioraka" najpopularniejsze i największe centrum handlowe w Iławie! - napisał Jeziorak, informując o nawiązaniu współpracy sponsorskiej z Galerią. - Dziękujemy za zaufanie, życząc samych sukcesów rozwojowych i biznesowych. Liczymy na to, że wspólnie będziemy budować wielki Jeziorak, naszą społeczność.

Centrum podkreśla, że planuje długofalową współpracę.

- Jako zespół Galerii Jeziorak staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, kulturalnym i sportowym miasta - mówi menadżer Tomasz Koczergo. - Włączyliśmy się już w wiele ważnych dla Iławy wydarzeń i organizowaliśmy własne. Teraz, chcąc wesprzeć piłkarskie aspiracje Jezioraka, dołączamy do grona firm udzielających drużynie materialnego wsparcia. Mamy nadzieję, że przeżyjemy wspólnie wiele pięknych chwil i najlepszych sportowych emocji!

DARMOWE WEJŚCIÓWKI DLA KIBICÓW. WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE!

Na początek współpracy Galeria Jeziorak przygotowała upominki dla kibiców. Zasponsorowała bilety na najbliższe spotkanie Jezioraka Iława, który w nadchodzącą sobotę, 23 października o godzinie 15:00 podejmie na ul. Sienkiewicza Granicę Kętrzyn.

Aby wziąć udział w konkursie:

  • - skomentuj na Facebooku konkursowy post (dostępny pod tym linkiem) - w komentarzu opublikuj swoje zdjęcie z dowolnego meczu Jezioraka Iława.

f

Wyniki zabawy ogłosimy w nadchodzący piątek, publikując imiona i nazwiska osób, które zdobyły bilety. Zapraszamy i życzymy powodzenia! 

AKTUALIZACJA

Bilety rozdane! Po dwie wejściówki mogą odbierać: 

  • Łukasz Tulwiński;
  • Dariusz Maciejewski;
  • Przemek Kryger;
  • Andrzej Balicki.

f

Po bilety zapraszamy do administracji Galerii Jeziorak. Dziękujemy za udział w zabawie, na sobotę życzymy zwycięstwa!

Publikacja zlecona.

REKLAMATom-bet
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2895 sekundy