REKLAMALavard2
REKLAMAZielona aleja 2
Od lewej: Małgorzata Doborzyńska-Zorychta - managerka szkoły języka angielskiego PRIMUS w Iławie i Ewa Konecka - właścicielka.

Od lewej: Małgorzata Doborzyńska-Zorychta - managerka szkoły języka angielskiego PRIMUS w Iławie i Ewa Konecka - właścicielka.

PRIMUS, iławska szkoła języka angielskiego dla małych i dużych, udowadnia, że nigdy nie jest za późno (ani za wcześnie) na językowy sukces! Udowadnia też, że języka angielskiego można się uczyć za zaledwie... 20% regularnej ceny kursu.

To nie żadne "mission impossible", a po prostu zewnętrzne dofinansowanie, którego warunki spełni większość przedsiębiorców. Mogą w ten sposób sfinansować własną naukę albo wysłać na kurs z dofinansowaniem do 80% swoich chętnych pracowników.

PRIMUS to pierwsza - i dotychczas jedyna - szkoła w Iławie i powiecie iławskim umożliwiająca dorosłym kursantom uzyskanie tak atrakcyjnego zewnętrznego dofinansowania nauki języka angielskiego. To nawet 80% ceny kursu! 

Zasady są proste.

- Dofinansowanie na kurs języka angielskiego dostępne jest zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników. Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą i prowadzisz swoją działalność na terenie województwa warmińsko-mazurskiego od co najmniej 6 miesięcy, zgłoś się do nas! - zaprasza właścicielka szkoły Ewa Konecka.

Cały proces przebiegnie sprawnie i nie jest skomplikowany, ale PRIMUS i tak wesprze chętnych w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji i doradzi w tym zakresie.

Kursy, na które możesz uzyskać do 80% dofinansowania, szkoła prowadzi innowacyjną metodą Colina Rose "Szybki Angielski".

- Umożliwia ona językowe "przełamanie lodów" i pokonanie bariery strachu przed mówieniem. Udowadnia, że nigdy nie jest za późno na upragnione opanowanie języka angielskiego! - podkreśla Małgorzata Doborzyńska-Zorychta, managerka szkoły.

Lektorzy PRIMUSA, doświadczeni i pełni pasji do nauczania, świetnie też wprowadzają w świat języka angielskiego młodszych uczniów - dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Są jeszcze dostępne miejsca w różnych grupach, dobieranych starannie pod względem wieku i zaawansowania. Nabór trwa!


PRIMUS - pierwsza szkoła w powiecie iławskim oferująca dofinansowanie kursów języka angielskiego do 80%!

Przyjaźni i zaangażowani lektorzy, którzy kładą nacisk na komunikację. Z nimi pokonasz strach przed mówieniem po angielsku.

Szkoła mieści się w centrum miasta, na ulicy Sobieskiego.

Szkoła stosuje innowacyjną metodę Colina Rose "Szybki angielski".

Naukę wspomagają nowoczesne technologie.

A co dla dzieci? Energetyczne, motywujące zajęcia z naciskiem na komunikację.


Szkoła Językowa PRIMUS

Iława, ul. Sobieskiego 41, I piętro.
Tel. 510 601 202 .
Dla dorosłych: "Szybki angielski" metodą Colina Rose z dofinansowaniem do 80%!
Dla dzieci i młodzieży: energetyczne i dynamiczne kursy z naciskiem na komunikację.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMARóżowy kot
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2844 sekundy