REKLAMAInkubator
REKLAMAORKA

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Chociaż mamy już październik, a pogoda nie sprzyja żegludze, lokalne służby jeszcze podejmują interwencje na wodzie.

Tak jak w piątek, 22 października, kiedy to w godzinach popołudniowych ratownicy ustalili, co z załogantami łodzi, która - z roztrzaskaną burtą - znajdowała się przy jednym z pomostów na Jezioraku.

Wezwanie na tę interwencję WOPR-owcy, strażacy i policjanci otrzymali po godzinie 17:00. 

- Dotarło zgłoszenie o porzuconej łodzi na wysokości miejscowości Szałkowo - podaje WOPR Iława. - Pomimo złych warunków pogodowych niezwłocznie po otrzymaniu wezwania na miejsce zdarzenia dotarły nasze dwie jednostki, straż pożarna i policja. 

Na miejscu ratownicy zastali łódkę, której burta została roztrzaskana o pomost. Monitoring pozwolił ustalić, że załogantom nic się nie stało. Jak wynika z nagrań, około godziny 11:00 mężczyźni bezpiecznie zeszli z pomostu, pozostawiając przycumowaną tam, źle zabezpieczoną jednostkę. 


WOPR przypomina, że pomoc na wodzie pozostaje dostępna. Jeśli jej potrzebujecie, korzystajcie z numerów alarmowych 601 100 100, 984 lub 112.


Red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. WOPR Iława.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARóżowy kot
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4349 sekundy