REKLAMALavard2
REKLAMAORKA

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Plama substancji ropopochodnej na DK 16 pod Iławą przyczyniła się dzisiaj po południu do kolizji osobowego forda.

Służby ratunkowe w powiecie iławskim mają dziś ręce pełne roboty! Jeszcze trwały czynności na miejscu wypadku z udziałem aż czterech samochodów osobowych, do jakiego doszło na trasie Iława-Susz w Różankach (więcej na ten temat przeczytaj tutaj), gdy doszło do kolejnego zdarzenia.

Około godziny 15:30 na leśnym odcinku "krajówki" w Stradomnie (gm. Iława), na łuku drogi, kierowca wpadł w poślizg i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Do utraty panowania nad pojazdem przyczyniła się plama substancji ropopochodnej na jezdni. 

- Kilku innych kierowców wpadło w poślizg, jeden, z przyczepką, zdołał zatrzymać auto dopiero w połowie przeciwległego pasa ruchu - relacjonuje portalowi www.infoilawa.pl jeden ze świadków. - Tuż po zdarzeniu, jeszcze przed dojazdem na miejsce służb ostrzegaliśmy kolejnych przejeżdżających kierowców - nawierzchnia jezdni była naprawdę śliska, było też czuć zapach substancji ropopochodnej.

Na miejscu pracują już strażacy. Podróżujący fordem opuścili pojazd o własnych siłach. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3442 sekundy