wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 października 2021, 17:16 komentarzy 14

Dzisiaj w Iławie Granica Kętrzyn, przed tym meczem 6. drużyna forBET IV ligi, postawiła się grającemu przed własną publicznością liderowi.

W meczu 12. kolejki Jeziorak musiał uznać wyższość rywala, przegrywając 1:2.

12. kolejka forBET IV ligi
Jeziorak Iława - Granica Kętrzyn 1:2 (1-1)
0:1 - Łukasz Swacha (23')
1:1 - Michał Kwiatkowski (43')
1:2 - Miłosz Piechna (88')

Mecz wizualnie w dużym stopniu przebiegał pod dyktando Jezioraka, ale raziła nieskuteczność gospodarzy. To goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie - to za sprawą gola z 23. minuty Łukasza Swachy. Do przerwy biało-niebiescy doprowadzili do remisu - na listę strzelców zespołu trenera Wojciecha Tarnowskiego wpisał się Michał Kwiatkowski. Do przerwy utrzymał się remis 1:1.

W drugiej odsłonie, od 75. minuty Jeziorak grał w osłabieniu - za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę boisko opuścił Maciej Zalewski. Skrzętnie wykorzystali to goście - w 88. minucie, po kontrze Granicy, wynik spotkania ustalił na 1:2 dla przyjezdnych Miłosz Piechna.

Dzisiaj lider bez punktów, ale Jeziorak nie straci pierwszej lokaty w tabeli. Nad drugą Concordią Elbląg wypracował wcześniej aż 5 punktów przewagi.

Jeziorak Iława: Ciura - Słomski, Zalewski, Kwiatkowski, Galas, Wacławski, Sedlewski, Nowiński, Czarnota, Flis, Sagan.

14Komentarze

• ~Aag-ggggg 14 ponad rok temuocena: 44%

Przecież to Sedlewski narozrabiał a Figura winia, toż to dorosły chłop, on powinien zostać ukarany, nie pojechały dzieci pod opieką na miłość boską, ale tylko czychali pod byle pretekstem go wyrzucić i za co czy to jest w porzadku, bardzo źle i niesprawiedliwie postąpili, no ale baaaa, Tarnowski czychal No i się doczekał, to jedna wielka zmowa, Figur wyszkolił chłopaków, a on wszedł na gotowe

• ~Kibic 13 ponad rok temuocena: 78%

Co zrobił? Wyszkolił? Kogo? Galas jedynie. Młodzi nie chcieli u niego grać więc kogo jeszcze wyszkolił? Skończ lamentować że go nie ma. I nie będzie już. I bardzo dobrze. Figur ma drzwi zamknięte już. Chcesz to zatrudnij go do swojego klubu. Wolny jest.

• ~Zombie 12 ponad rok temu

Ortografia panie kolego, wstyd

• ~Rybka 11 ponad rok temuocena: 63%

Figur to może pokopać ale na podwurku.Dobrze że już gościa nie ma w końcy Sobiech pokał gdzie jest tego Pana miejsce w końcu ktoś miał jaja pokazać temu Panu jego poziom czysto sportowy.Więc mioże daj sobie na wstrzymanie z tym figurem gościa już nie ma i nie będzie w Jezioraku.

• ~Iławianin 10 ponad rok temuocena: 92%

Dobrze powiedział Fedoruk. Jak defensywa przeciwnika jest zorganizowana to Jeziorak ma problemy. Nawet Korsze grały podobnie i miały swoje sytuacje z kontr. Paradoksalnie Kętrzyn nic nie pokazał, może ze trzy wyjścia do przodu i skończyło się dwoma bramkami. Sędzia tak naprawdę załatwił ten mecz. Taki cichy bohater. Zawodnik wychodzi na czystą pozycję, gość z Granicy łapie go wpół i nawet żółtej nie dostaje. Takich sytuacji było więcej. Nawet druga żółta dla zawodnika Jezioraka z kapelusza. Gość ewidentnie spóźniony wpada na nogę młodego obrońcy. Rozumiem że główny mógł czegoś nie dostrzec ale od czego są boczni. Zaczyna się drukowanie pod Concordie...

• ~Ekspert 9 ponad rok temuocena: 42%

Panie Obserwator, dla twojego przypomnienia to figur nie był sam w Sopocie tylko z kilkunastoma zawodnikami i to nie figur startował do zajętej laski, za co dostał po ryju i trafił na sor tylko malutki kapitanek. Także już nie nadawaj na figura, bo za niego w tym sezonie graliśmy bardzo dobrze, a teraz poza meczem z Olimpią to jest jedno wielkie męczenie buły.

• ~Kibic 8 ponad rok temuocena: 64%

A za figura nie było męczenie buły? Przecież nasz wielki master chef czy jak mu tam, (ważna nagroda apropo a już nawet drugiej edycji nie zrobiono bo takie gówno) sam nie wiedział z Barczewem jak przegrywaliśmy co robić, lekarstwem miało być jego wejście, gdzie w niczym nie pomagał. Taki strateg. Co Figur jako trener osiągnął, oprócz tych awansów gdzie na te ligi miał dobra kadrę? Przez 6 lat wszystkie zespoły wiedziały jak graliśmy. Taka galaktyczna gra mistrzu.

• ~Zakole 7 ponad rok temuocena: 60%

Drugi mecz z rzędu sędzia to jakiś amator. To co on wyczyniał dziś na boisku to niech się cieszy że został tylko opluty. Bramka na 1:2 z 3 metrowego spalonego.

• ~.. Y.. 6 ponad rok temuocena: 70%

Fani widelca się ożywili czekaliście na te podkniecie Jezioraka pewnie miesiącami.

• ~Obserwator 5 ponad rok temuocena: 80%

Kazik a gdzie jest twoje.miejsce ???????Moze z figurem w Sopocie

• ~Kazik 4 ponad rok temuocena: 58%

Tarnowski niech wraca do Wikielca tam jego miejsce

• ~Kazik 3 ponad rok temuocena: 36%

O jak mi przykro że przegraliście teraz Lidzbarku poprawia i ogony wam pospadają

• ~Mów mi Krzysiek 2 ponad rok temuocena: 59%

Zaraz przewalicie ta przewagę. Gwiazdy. Myślą że są niepokonani. Za tydzień łomot w Lidzbarku i spadamy na drugie miejsce. Taka będzie rzeczywistość.