REKLAMALavard2
REKLAMASadek
Na zdjęciu po lewej Małgorzata Szynal Trzaskawka, prezes Stowarzyszenia SART. Na jej stoisku można było spróbować m.in. smalczyku z białej fasoli czy pasztetu z ciecierzycy.

Na zdjęciu po lewej Małgorzata Szynal Trzaskawka, prezes Stowarzyszenia SART. Na jej stoisku można było spróbować m.in. smalczyku z białej fasoli czy pasztetu z ciecierzycy. (Fot. Info Iława.)

Handlowanie, degustowanie, wymiana doświadczeń i kreatywne warsztaty - trzeci iławski ekojarmark w galerii jazzowej już za nami.

W sobotę w galerii przy ratuszu ponownie, już drugi raz w tym roku, rozstawili swoje namioty rękodzielnicy i regionalni wytwórcy naturalnej żywności bez zbędnych dodatków. Oryginalne torby i cieplutkie skarpety na zimę, wyroby ceramiczne i ręcznie robione zapachowe świece - to tylko przykłady produktów, jakie były dostępne w iławskiej galerii jazzowej. Natomiast wśród pyszności były domowe ciasta i swojskie kiełbasy, kanapkowe pasty, wegetariański pasztet, a nawet smalczyk, miody i wiele, wiele innych.

Dla wystawców i ich klientów nawet pogoda, ostatnio bardzo kapryśna, okazała się dość łaskawa i po mokrym, wietrznym poranku na ekojarmark zawitało słońce.

Na trzeci iławski ekojarmark zaprosiło, wraz z zaprzyjaźnionymi rękodzielnikami i producentami żywności, iławskie Stowarzyszenie SART.

Sobotni ekojarmark już za nami. To była już trzecia edycja tego wydarzenia w Iławie.

Ilość zdjęć 31

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMAGaleria

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARóżowy kot
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5103 sekundy