REKLAMAzoomi
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 listopada 2021, 08:45 komentarzy 3

(Fot. Archiwum własne.)

Wtorek to ostatni z rzędu dzień z korzystnym biometem, wynika z prognoz pogody. Dalsza część tygodnia już nie będzie tak słoneczna. Na szczęście taka pochmurna pogoda nie zostanie z nami na długo - na weekend synoptycy znów spodziewają się aury pełnej słońca, chociaż na pewno już nie tak ciepłej, jak ostatnio.

Czy pamiętacie cieplejszą, albo chociaż równie ciepłą uroczystość Wszystkich Świętych? Poniedziałkowa pogoda, gdy tłumnie odwiedzaliśmy cmentarze, bardziej przypominała wiosnę niż jesień. Sprawdziliśmy, czy tak będzie również w kolejnych dniach.

W Iławie wtorek pod względem ilości słońca będzie trochę przypominał poniedziałek, ale pod względem temperatury - już nie. Tego dnia chmury przykryją nam nie więcej niż 50% nieba, a na termometrach zobaczymy 10 kresek na plusie. Tego dnia nie powinno padać, a aura powinna jeszcze sprzyjać naszemu samopoczuciu.

Niestety, inaczej będzie w kolejnych trzech dniach, kiedy to biomet zmieni się na niekorzystny. Środa, czwartek i piątek przyniosą nam aurę pochmurną i mokrą; opady deszczu powinny mieć umiarkowany charakter. Temperatura w tych dniach będzie nadal oscylować w okolicy 10 kresek na plusie, bez nocnych przymrozków.

Dobre pogodowe wieści mamy na weekend - w Iławie i okolicach znów nie zabraknie nam słońca, a biomet ponownie okaże się korzystny. Za to trochę chłodniej - w ciągu dnia do 9 kresek, a w nocy temperatura może spaść do 4 stopni.

Miłego tygodnia!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Pogodynka 3 ponad rok temuocena: 0% 

  Wtorek, od godziny 12.30 pada. Tym razem prognoza coś wam nie poszła.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława 2 ponad rok temu

  No niedługo lodowisko czynne będzie. Hura

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~palacz 1 ponad rok temuocena: 50% 

  To dobrze bo węgiel już po 1300 zł za tonę

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5284 sekundy