REKLAMASadek2
REKLAMAInkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 listopada 2021, 12:59 komentarzy 3

(Fot. UM w Iławie.)

Ile wpłynęło wniosków mieszkańców do Iławskiego Budżetu Obywatelskiego 2022? O to dziś rano zapytaliśmy w ratuszu w związku z tym, że termin na złożenie swojej propozycji już minął - ten etap nowej edycji iławskiego budżetu partycypacyjnego zakończył się w miniony piątek.

Jak wyglądało zainteresowanie iławian aktywnym udziałem w IBO?

- Do urzędu wpłynęło 11 formularzy zgłoszeniowych propozycji projektów - mówi Beata Furmanek, kierownik Wydziału Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta w Iławie.

Na razie magistrat nie ujawnia, jakie dokładnie są to pomysły na rozdysponowanie przeznaczonej na IBO kwoty 300 tysięcy złotych.

- Rozpoczynamy czas weryfikacji formalnej i merytorycznej. Prosimy o chwilę cierpliwości - mówi Beata Furmanek - tak, abyśmy mogli dobrze sprawdzić wszystkie formularze i przedstawić mieszkańcom listę projektów do głosowania. 

Zgodnie z harmonogramem IBO2022 weryfikacja projektów potrwa do 28 grudnia.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~obywatel 3 2 miesiące temuocena: 33% 

  Co w tym roku dla piesków? Może wybieg koło komendy - dwa w jednym :)))

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bdbdbd 2 2 miesiące temuocena: 78% 

  Czy jest tam projekt obywatelskiego rozpisania referendum za odwołaniem pewnej osoby ze stanowiska. Budżet obywatelski jest jak te 500 ludziska się ekscytują, a korzystają pieski

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Krystian 1 2 miesiące temuocena: 100% 

  ostatnim razem bylo 26 zgłoszonych projektow

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6488 sekundy