REKLAMAzoomi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 listopada 2021, 09:28

(Fot. Info Iława.)

Zachmurzenie umiarkowane, małe, a nawet bezchmurne niebo prognozują na ten nowy tydzień w Iławie synoptycy. Nie dotyczy to jednak poniedziałku, który będzie mokry i pochmurny. Zapraszamy na prognozę pogody dla naszego miasta.

Przed nami dni z dość typowymi dla listopada temperaturami, za to - poza wspomnianym wyjątkiem - umiarkowanie słoneczne i z korzystnym biometem.

Od reszty tygodnia będzie różnił się pod względem aury poniedziałek. Ten pierwszy dzień nowego tygodnia przyniesie nam trochę deszczu, pochmurne niebo i temperaturę w wysokości 9 kresek na plusie. Do tego będzie wiał umiarkowanie silny wiatr, z porywami osiągającymi prędkość do 40 km/h. 

Później zmiany. Pogoda od wtorku aż do końca tygodnia będzie sucha i słoneczna. Wtorek będzie dniem z małym zachmurzeniem, a środa zapowiada się wręcz bezchmurna. Natomiast od czwartku do niedzieli utrzymywać się będzie zachmurzenie umiarkowane. Przez cały tydzień towarzyszyć nam będzie umiarkowanie silny wiatr - do 45 km/h. A temperatura? Najchłodniejszy będzie wtorek, gdy termometry wskażą maksymalnie 6 kresek na plusie. W środę będzie do 8 stopni, a później, aż do niedzieli, temperatury dzienne będą osiągać wartość do 9 stopni.

Miłego tygodnia!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4021 sekundy