REKLAMAprawnik24
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Info Iława.)

"A Centrum" - nowo pobudowany park handlowy na ulicy Wyszyńskiego w Iławie - działa już pełną parą! Dziś rano swoich pierwszych w naszym mieście klientów obsłużyła m.in. brytyjska sieć Dealz, na Wyspach znana jako oferujący superokazje cenowe Poundland. Teraz także w Polsce, teraz także w Iławie.

Iławski Dealz był oblegany! Do nowego sklepu od piątkowego poranka ustawiały się kolejki. I nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Bo obok tych okazji rzeczywiście trudno przejść obojętnie!

Nie zabrakło symbolicznego przecięcia wstęgi i okolicznościowych balonów. Nie mogło się też obyć bez - tradycyjnej w Dealz - inauguracyjnej niespodzianki dla klientów. Dla pierwszych stu osób, które przekroczyły próg nowego sklepu, sieć przygotowała bony na zakupy.

Na brak zainteresowania sklep nie narzekał. Już przed godziną 9:00 na otwarcie sklepu oczekiwało ponad 100 osób. Także później chętnych, by skorzystać z okazji, z których słynie sieć, nie brakowało.

- Tutaj będę uzupełniać zapasy domowej chemii - powiedziała nam jedna z pierwszych klientek, pani Krystyna. - Aż 110 kapsułek tabletek do zmywarki Finish za 40 zł to naprawdę dobry deal! Myślę, że taniej ich nie znajdę. Gruba rolka papieru kuchennego za 5 zł to też okazja. Dzisiaj kupuję jeszcze odplamiacz Vanish, także za "piątaka".

Natomiast pani Monika przyszła uzupełnić swoją kosmetyczkę. Artykuły drogeryjne w dziale "zdrowie i uroda" to kolejna duża grupa produktów dostępnych w Dealz.

- Znalazłam piękną brokatową kosmetyczkę, za 5 zł! - mówi zadowolona iławianka. - Moje dzisiejsze "zdobycze" to jeszcze odżywka do włosów i szampon Tresemme. Markowe i sprawdzone, a tutaj kosztują tylko po 10 zł. Jestem zadowolona z zakupów, brakowało w Iławie takiego sklepu.

Inni mają w koszykach słodycze, zabawki, czy artykuły biurowe. Zadowoleni będą także posiadacze czworonogów i miłośnicy artykułów wyposażenia wnętrz - ich także znajdziecie tutaj duży wybór, w supercenach!

W Dealz kusi też szeroka oferta herbat i kaw z całego świata i zdrowej żywności. Są też artykuły przydatne na imprezie oraz dla majsterkowiczów. Nie brakuje sezonowych okazji - teraz pojawiają się już świąteczne ozdoby, lampki, stroiki... Coś dla siebie znajdzie tu każdy, a ceny? Na każdą kieszeń! Zobaczcie sami, przeglądając aktualne gazetki.


Dealz Iława 
A Centrum

Iława, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 35A.
Zapraszamy na zakupy:
od poniedziałku do soboty: 09:00 - 21:00; 
a w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.


Dealz otworzył swój pierwszy sklep w Iławie!

Ilość zdjęć 66

Artykuł sponsorowany. 

REKLAMAPS QUALITY
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3037 sekundy