REKLAMAprofi
REKLAMAPatrz

(Fot. RK SPORT IŁAWA.)

RK SPORT z Olsztyna od listopada również w Iławie! Salon kojarzony z motoryzacją i rowerami przy ul. Księżycowej 6 (dawne BMK Moto) wypełni się quadami, motocyklami i rowerami. Nie zabraknie części zamiennych oraz ogólnie pojętego serwisu. 

Wielkie otwarcie już za tydzień - w sobotę, 20 listopada. W tym dniu dla klientów przygotowano niespodzianki, kiełbaski z grilla i szampana.

RK SPORT to firma z wieloletnią tradycją znana w świecie motoryzacji w Olsztynie i okolicach, posiadająca swój salon i duży serwis w Olsztynie na ul. Jagiellończyka 38. 

- Naszym priorytetem jest ogólnie pojęta integracja w iławskim światku motoryzacyjnym, organizacja cyklicznych spotów, eventów, a także wsparcie lokalnych imprez związanych z branżą - opowiada dobrze znany w światku motoryzacyjnym i rowerowym Darek Ziółkowski, współzałożyciel iławskiej filii RK SPORT. - W salonie o powierzchni ponad 1 000 m² znajdziecie szeroki wybór pojazdów ATV, UTV, motocykli, rowerów, łodzi, itp. RK SPORT to dealer takich marek jak: POLARIS, CF MOTO, BETA, RM, STELS, ODES, GOES, JUNAK i wiele innych, mniej znanych marek. Część pojazdów będzie dostępna tylko w iławskim salonie, a reszta w olsztyńskim.

- Otwarcie filii w Iławie podyktowane jest głosem lokalnego rynku - dodaje zapalony quadowiec oraz właściciel olsztyńskiego RK SPORT, Krzysztof Maciejewski. - W niedługim czasie będą również dostępne rowery, a oferta dealerska cały czas będzie nam się powiększała. Oczywiście umożliwiamy jazdy próbne każdym pojazdem z oferty, a po samym zakupie dostarczymy pojazd pod wskazany adres. 

Salony przyciągają różnorodnością dostępnych marek - tak premium, jak i tych bardziej budżetowych. Firma RK SPORT zapewnia dostępność pojazdów w niepewnych produkcyjnie czasach. Do dyspozycji będzie również prężnie działający serwis, w którym wykonać będzie można wszelkich napraw  gwarancyjnych, pogwarancyjnych i powypadkowych samochodów, quadów, motocykli oraz rowerów.  

- Jesteśmy aktywnymi maniakami motoryzacji, kochamy swoje maszyny, więc oprócz standardowego serwisu zapewnimy również możliwość ich doprowadzenia do wymarzonego stanu - dodaje Darek Ziółkowski. - Detailing, tuning mechaniczny, jak i optyczny będzie do zrealizowania w RK SPORT Iława. Dostosujemy każdy zakupiony u nas pojazd do indywidualnych potrzeb klienta lub instytucji. Oczywiście zapewniamy również dostępność części zamiennych, serwis wulkanizacji oraz w niedługim czasie sklep internetowy. Blisko współpracujemy również z firmą ubezpieczeniową, w której można będzie załatwić wszelakie formalności związane z leasingiem, ratami lub ubezpieczeniem pojazdu. 

Absolutną nowością na rynku iławskim będzie „SSS”, czyli Samodzielne Stanowisko Serwisowe na godziny. Dzięki udostępnionemu stanowisku warsztatowemu, wyposażonemu m.in. w hydrauliczny podnośnik, możliwe będzie dokonanie drobnych napraw we własnym zakresie. Stanowisko ruszy niebawem po otwarciu salonu.

Z racji ogromnego potencjału budynku, dużej przestrzeni i wielu pomieszczeń, na miejscu będzie też działała filia olsztyńskiej firmy Crazydecoraniela.pl specjalizującej się w kompleksowej obsłudze dekoracji weselnych i okolicznościowych. Swoje biuro na terenie RK SPORT będzie też miała firma EWA MEBLE.

Do dyspozycji w firmie będzie też ciekawa atrakcja motocyklowa, jaką jest jedyny w regionie symulator wheelie, czyli symulator jazdy motocyklem na tylnym kole w pełni bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. 

Na razie nowy salon pracuje nad adaptacją budynku i serwisu do swoich potrzeb i standardów, przyjmuje pojazdy i potrzebne wyposażenie oraz towar.

Na zakupy zapraszamy już od 20 listopada!

Więcej szczegółów na stronach: https://www.facebook.com/motorksport lub www.rksport.pl


RK SPORT IŁAWA 

Nowa Wieś, ul. Księżycowa 6.
Godziny otwarcia: 08.00 -16.00. 
Tel. kontaktowy: 664 997 738.


RK SPORT od listopada także w Iławie! Salon przyciąga różnorodnością dostępnych marek i fachowym serwisem.

Ilość zdjęć 17

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9502 sekundy