REKLAMAPluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 listopada 2021, 09:37 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Ten nowy tydzień pod względem pogody można podzielić na dwie części: korzystną i niekorzystną. Ta przyjemniejsza aura będzie nam towarzyszyć w najbliższych dniach, później aura nam się trochę popsuje...

Cieszyć się relatywnie korzystną pogodą w Iławie będziemy do środy włącznie. W tych dniach nad Jeziorakiem biomet będzie relatywnie korzystny, a chmury zakryją nie więcej niż 60% nieba. Brak opadów. Temperatury dzienne będą osiągać maksymalnie 6-7 stopni, spodziewają się synoptycy. Bez nocnych przymrozków.

Aura zmieni się na nieco cieplejszą, ale za to bardziej pochmurną i mokrą, w czwartek. Od tego dnia aż do końca tygodnia w Iławie będzie padać deszcz - najintensywniej w niedzielę. Pochmurna aura będzie się wiązała z niekorzystnym biometem. Za to na termometrach trochę więcej: 9, nawet 10 stopni.

Większe ochłodzenie ma nadejść w kolejnym tygodniu. Wówczas w nocy będziemy już mieli mróz, a w ciągu dnia temperatury niewiele wyższe niż 0 stopni, wynika z dzisiejszych prognoz. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Luz 2 ponad rok temuocena: 100% 

    Kiedy będzie info odnośnie warsztatów domi o sss

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Iława 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Proszę lodowisko niech będzie czynne. Tylko sport dużo ruchu powstrzyma covid

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4629 sekundy