REKLAMAAndrzejówka
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 listopada 2021, 21:21 komentarzy 2
- Dziękuję bardzo za takie miłe powitanie - powiedział po meczu P. Stępień.

- Dziękuję bardzo za takie miłe powitanie - powiedział po meczu P. Stępień.

Udział w tym spotkaniu Przemysława Stępnia, rozgrywającego drużyny gości, to wyjątkowy akcent dzisiejszego meczu PlusLigi, jaki rozegrały w Iławie Indykpol AZS Olsztyn i Cuprum Lubin.

- Nie napisałbym takiego scenariusza, że w Iławie kiedyś odbędzie się mecz plusligowy - przyznał, komentując tuż po spotkaniu, wychowanek MKS-u Zryw-Volley Iława.

Przemysław Stępień, aktualnie zawodnik zespołu Cuprum Lubin, dzisiaj rozegrał w Iławie, skąd pochodzi i gdzie rozpoczynał swoją siatkarską przygodę, pierwszy mecz Plus Ligi.

- Dziękuję bardzo za takie miłe powitanie - powiedział P. Stępień. - To dla mnie duże emocje. Wcześniej w tej hali graliśmy tylko mecze sparingowe, dzisiejszy mecz to pierwsze takie oficjalne spotkanie. Tutaj zaczynałem swoją przygodę z siatkówką. Myślę, że nie napisałbym takiego scenariusza, że w Iławie kiedyś odbędzie się mecz plusligowy - dodał.

Stępień zna iławską halę jak własną kieszeń nie tylko za sprawą treningów pod okiem szkoleniowca Zrywu Mieczysława Pietruczuka (wówczas właśnie tutaj trenował ten klub), ale i z lekcji wychowania fizycznego w czasach, gdy uczęszczał do podstawowej "Trójki". Komentując dla klubowych mediów, zawodnik przyznał, że fakt pierwszego plusligowego występu w rodzinnym mieście to dodatkowa motywacja i dodatkowe emocje.


Mecz rozstrzygnęli na swoją korzyść gospodarze. Akademicy z Kortowa pokonali ekipę Cuprum Lubin 3:0. Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn odnieśli tym samym piąte zwycięstwo z rzędu. Statuetkę MVP zdobył TJ DeFalco.


Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: Indykpol AZS Olsztyn (Przemysław Stępień wypowiada się jako drugi).

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAHullo3

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Kamyk 2 2 miesiące temuocena: 86% 

    Poniedziałek był przyjacielu

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~przyjaciel 1 2 miesiące temuocena: 21% 

    Oj malutko coś dziś ludzi było. Euforia minęła. Jak przewidywałem.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4909 sekundy