REKLAMALavard2
REKLAMASadek

(Fot. UM w Iławie.)

Co roku o tej porze Urząd Miasta w Iławie ogłasza wyjątkowy konkurs dla wyjątkowych ludzi. Nagrody przyznawane w ramach „Bratniej Dłoni” to podziękowania dla tych,  którzy swoim wielkim sercem czynią świat lepszym. Już można zgłaszać kandydatów. Znacie kogoś, kto na co dzień pomaga innym i chcecie mu podziękować, ale nie wiecie jak? Ten konkurs to najlepsza okazja. 

Konkurs Bratnia Dłoń skierowany jest do osób, które na co dzień angażują się  w pomoc osobom z niepełnosprawnościami. Ich bezinteresowana pomoc to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Poświęcają one czas i energię drugiemu człowiekowi, a dzięki temu przyczyniają się do zwiększania aktywności i poprawy komfortu życia osób z niepełnosprawnościami i ich bliskich. A ponieważ ich ogromnego serca i dobroci często nie widać gołym okiem, tym bardziej zasługują na podziękowania i wyróżnienie. Wyjątkowe działania zasługują bowiem na szczególny rodzaj nagrody i głośne oklaski. Dlatego też Gala „Bratniej Dłoni” ma uroczysty charakter i organizowana jest w ramach  Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W tym roku wydarzenie zaplanowane jest na 6 grudnia w Kinoteatrze "Pasja”. Wówczas, już po raz piąty poznamy laureatów jedynego takiego konkursu w Iławie.


Burmistrz Miasta Iławy zaprasza do składania Wniosków o przyznanie nagrody "Bratnia Dłoń" oraz „Złotej Statuetki Bratnia Dłoń” za całokształt  działań na rzecz drugiego człowieka.


Zgłoszone propozycje wraz z uzasadnieniem zostaną wnikliwie przeanalizowane i na ich podstawie utworzone zostanie  grono tegorocznych laureatów. Jeśli chcesz zgłosić do konkursu organizację, instytucję lub konkretnych wolontariuszy wspierających osoby z niepełnosprawnościami, należy wypełnić formularz.

Warto docenić trud i zaangażowanie tych, którzy poświęcają swoje życie innym!

⦁    Termin składania wniosków: do 23.11.2021r.
⦁    Wniosek należy przekazać osobiście do Kancelarii Urzędu Miasta Iławy, ul. Niepodległości 13. 
⦁    Osoba do kontaktu: Monika Kowalska-Kastrau, tel. 89-649-01-89.
⦁    Nagrody będą wręczane w  Kinoteatrze "Pasja" w  Iławie z  okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami  w  dniu 6 grudnia 2021r.

Regulamin tegorocznej edycji konkursu „Bratnia Dłoń”  oraz wzór wniosku zgłoszeniowego określa Zarządzenie Burmistrza Miasta Iławy dostępne na stronie: https://miastoilawa.pl/aktualnosci-_-pp2/409-dziekujac-na-pomoc-i-wielkie-serce-konkurs-bratnia-dlon-2021.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAModera
Artykuł załadowany: 0.6976 sekundy