REKLAMAPatrz
SKOK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2021, 09:30 komentarzy 1

(Zdjęcia: OSP Ząbrowo.)

Wymuszenie przez 27-letnią kierującą pierwszeństwa przejazdu stało się wczoraj przyczyną groźnie wyglądającej kolizji w Ząbrowie (gmina Iława).

Służby wyjechały na miejsce tej stłuczki 17 listopada około godziny 15:00. Jak się okazało, na ulicy Producentów doszło do zderzenia dwóch samochodów: volkswagena i BMW, po czym drugi z wymienionych pojazdów zjechał z drogi na pole.

- Żadna z osób nie potrzebowała pomocy pogotowia ratunkowego - podali ochotnicy z Ząbrowa, którzy byli wśród interweniujących na miejscu służb.

A jak doszło do kolizji? To już wyjaśnili policjanci z iławskiej komendy.

- Kierująca volkswagenem 27-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu BMW, w wyniku czego doprowadziła do bocznego zderzenia między pojazdami - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - W trakcie czynności okazało się, że samochód nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia OC. 

Kobieta za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: OSP Ząbrowo.

REKLAMAHullo3

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Kazik 1 2 miesiące temuocena: 86% 

    Paniusia myślała że ma zawsze pierwszeństwo

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5669 sekundy