REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 listopada 2021, 20:05 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Zajrzeliśmy pod namiot iławskiego miejskiego lodowiska w pierwszym dniu funkcjonowania tego obiektu w nowym sezonie. 

Na brak zainteresowania lodowisko nie narzekało. Przybyli miłośnicy "lodowego szaleństwa" w różnym wieku: od najmłodszych adeptów wraz z opiekunami, przez młodzież, aż po osoby dorosłe.

Ruszyło miejskie lodowisko w Iławie.

Ilość zdjęć 7

Przypomnijmy, że lodowisko jest otwarte cały tydzień: od poniedziałku do niedzieli. 45-minutowe sesje, które rozpoczynają się o 10:00, 11:00, 13:00, 14:00, 16:00, 17:00 i 19:00 (w piątki i w soboty także o 20:00), kosztują 7 zł (bilet normalny) albo 4 zł (ulgowy). Za jednorazowe wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 7 zł, a za ostrzenie własnych 10 zł. 

A co z reżimem sanitarnym?

- Lodowisko będzie funkcjonowało zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi. Obecnie to 75% standardowego obłożenia obiektu wynikającego z opisu technicznego. Oznacza to, że na tafli lodowiska mogą przebywać jednocześnie 52 osoby. Do limitu tego nie są wliczane osoby, które okażą obsłudze zaświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19. Taki dokument dostępny jest między innymi na Internetowym Koncie Pacjenta - przybliża szczegóły Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Aż do wejścia na taflę trzeba zasłaniać nos i usta, zachować odstęp od innych osób oraz dezynfekować dłonie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Iława 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

    Dziękujemy jest fajnie

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5686 sekundy