REKLAMAprawnik24
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 listopada 2021, 12:17 komentarzy 4

"Siostry B.", wśród nich iławianki, wygrały ponad 26 tysięcy złotych w odcinku "Familiady", który można było obejrzeć w niedzielę. (Fot. TVP2.)

Spryt i inteligencja, ale też refleks - to cechy, którymi trzeba się wykazać, aby zwyciężyć w telewizyjnym turnieju "Familiada".

W ostatnio wyemitowanym odcinku widzowie telewizyjnej "Dwójki" i tego kultowego, prowadzonego przez Karola Strasburgera programu, obejrzeli wygraną uczestniczek pochodzących z Iławy!

Drużyna "sióstr B.", bo o niej mowa, za przeciwników miała męski zespół "piłkarzy". Rolę liderki rodzinnej ekipy wzięła na siebie pochodząca z naszego miasta Marta. Jak ujawniła w rozmowie z prowadzącym, pracuje w branży zoologicznej, pomagając klientom tworzyć własne marki. W dowodzonej przez nią drużynie grały jeszcze jej siostra Monika, pracownik biurowy kolei oraz pochodzące z Malborka kuzynki: prawniczka z zawodu i wiolonczelistka z zamiłowania Karolina, mieszkająca w Gdańsku Ewelina - menadżerka projektów w branży odnawialnych źródeł energii i Zuzanna, mieszkająca w Warszawie studentka wydziału ekonomicznego.

Co można napompować? Okrągła budowla. Krótkie słowo na "kra". Męska część garderoby zrobiona z jedwabiu. Kraj skandynawski. To zestaw pytań z rywalizacji "sióstr B" i "piłkarzy", z którym zdecydowanie lepiej poradziły sobie panie, przechodząc do finałowej rozgrywki.

Tam wystąpiły Ewelina i Monika. Najbardziej jadowite zwierzę na świecie, narzędzie do cięcia, atrybut detektywa, rodzaj ściegu, nauka ścisła - tym razem na te pytania dziewczyny musiały odpowiedzieć celnie i szybko. I ta sztuka się im udała! Zdobyły 226 punktów i kwotę 26 668 zł.

- To był fenomenalny występ Pań! - skomentował zespół "Familiady", gratulując wygranej, pierwszej od dość długiego czasu.

- Brawo, brawo! Spotykamy się z paniami w kolejnym odcinku, zapraszam na ten odcinek - dodał na wizji Karol Strasburger.

Tuż po nagraniu "siostry B" zdradziły, że do udziału w programie namówiła je babcia.

- Babcia ogląda "Familiadę" od zawsze - opowiadały, dodając, że to nieodłączony element wspólnych weekendowych spotkań. 

Na udział w ulubionym programie seniorki było już namawiane pokolenie jej dzieci, ale odważyło się dopiero pokolenie wnuczek. Ze świetnym rezultatem!

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: TVP2.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPS QUALITY

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~śmierdząca sprawa 4 ponad rok temuocena: 89% 

  a co to za dzikie wynalazki ???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ale jaja 3 ponad rok temuocena: 70% 

  a domi nie startowała ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Suszanka 2 ponad rok temuocena: 48% 

  Fajne dziewczyny. Gratuluję!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wujek 1 ponad rok temuocena: 57% 

  Ale nie podobne do siebie, czy po 1 ojcu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3969 sekundy