REKLAMAprawnik24
REKLAMASadek

(Fot. materiały prasowe.)

Lepiej zrozumieć oczekiwania mieszkańców po to, aby móc zaproponować iławianom taką ofertę, która stanowi dobrą odpowiedź na ich potrzeby, taki cel przyświeca ankietowemu badaniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie. 

Co zrobić, aby ze swoją ofertą trafić w gusta i oczekiwania odbiorców? To pytanie zadaje sobie niejeden animator i działacz kultury. Z pomocą mogą przyjść sami odbiorcy, dzieląc się swoimi uwagami i spostrzeżeniami. Właśnie taką lokalną diagnozę potrzeb kulturalnych przeprowadza właśnie Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie.  

Adresaci tego badania to wszyscy mieszkańcy naszego miasta.

- Wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Udział w badaniu jest anonimowy oraz dobrowolny, oznacza to, że można przerwać odpowiadanie na pytania w dowolnym momencie - miło byłoby nam jednak, gdybyś odpowiedział/a na wszystkie pytania - przybliża szczegóły zespół iławskiej biblioteki.

W ankiecie w pierwszej kolejności wypełniana jest metryczka z danymi demograficznymi, dzięki nim można analizować gromadzone dane. Kolejna sekcja dotyczy kultury w Iławie oraz działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie. Odpowiedź na pytania otwarte nie jest wymagana, natomiast odpowiedzi pomogą lepiej zrozumieć Państwa oczekiwania względem kultury w Iławie.


Przyczyń się do uatrakcyjnienia lokalnej oferty kulturalnej! Dodaj swoją opinię pod tym linkiem:
https://bit.ly/WypełnijAnkietęMBPwIławie


Badanie przeprowadzane jest w ramach projektu "Dialog w działaniu", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. 

Publikacja zlecona.

REKLAMAPS QUALITY
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3011 sekundy