REKLAMAOrange
REKLAMAPatrz
Osi Ugonoh - zwyciężczyni czwartej edycji polskiego Top Model była jedną z uczestniczek projektu

Osi Ugonoh - zwyciężczyni czwartej edycji polskiego Top Model była jedną z uczestniczek projektu "Ask an American". (Fot. autorzy projektu.)

Wyobraźmy sobie naukę języka angielskiego bez sprawdzianów, klasówek i ocen, naukę poprzez zabawę, bez stresu i przymusu. Na takich właśnie założeniach oparte są projekty językowe Programu English Teaching Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, który od października 2020 roku realizowany był przez uczniów Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie.

"Ask an American" - językowy projekt w iławskiej "Budowlance" dobiega już końca.

Ilość zdjęć 5

Celem projektu o nazwie “Ask an American” było kształcenie umiejętności mówienia, prowadzenia wywiadów oraz poznanie kultury krajów anglojęzycznych poprzez spotkania z native speakerami, przy czym wszystkie rozmowy zarejestrowane zostały kamerą i umieszczone na dedykowanym kanale YouTube. 

W trakcie trwania projektu uczniom iławskiej budowlanki udało się spotkać między innymi z takimi osobami jak “AJ the Polish-American”, z youtuberem prowadzącym vlogi o charakterze sportowo-fitnessowym, czy Osi Ugonoh - zwyciężczynią  czwartej edycji polskiego Top Model. Regularnymi gośćmi na kanale byli państwo Vikki i Chuck Franks, Amerykanie aktualnie mieszkający w Iławie. Tematy rozmów były bardzo szerokie, m.in. “Czego nie robić, podróżując po USA?” lub “Czy trudno jest zdać na prawko w USA?”. 

- Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kanału projektu i zapoznania się z materiałami filmowymi stworzonymi przez uczniów: https://www.youtube.com/askanamerican. Serdecznie dziękujemy również Portowi Śródlądowemu w Iławie za możliwość realizacji projektu na terenie portu oraz restauracji “Pod Żaglami” - podsumowuje koordynator przedsięwzięcia.


Projekt “Ask an American” sfinansowany został ze środków Programu English Teaching Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Krajowym operatorem Programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.


Artykuł zlecony.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4296 sekundy