REKLAMAPatrz
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 listopada 2021, 09:28 komentarzy 3

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Trochę stresu przeżyła dziś rano seniorka z Iławy! Kobieta korzystała z windy przy podziemnym przejściu dla pieszych, gdy dźwig na chwilę ją "uwięził".

Podobne problemy, nieprzyjemne dla pasażerów, odnotowywano już w centrum handlowym na ulicy Sobieskiego w Iławie, a ostatnio także w Suszu - w siedzibie miejscowego ośrodka zdrowia.

Dzisiaj winda zafundowała skok ciśnienia seniorce z naszego miasta. Kobieta, w wieku 75 lat, korzystała z dźwigu przy podziemnym przejściu dla pieszych pod torowiskiem na ulicy Wyszyńskiego. Gdy drzwi długo się nie otwierały, kobieta przestraszyła się i wezwała pomoc.

Wtedy winda jeszcze raz spłatała figla, ostatecznie samoczynnie otwierając drzwi jeszcze przed dojazdem na miejsce zastępu straży pożarnej z iławskiej jednostki. Przejęta kobieta wyjaśniła całą sytuację strażakom, którzy przyjechali jej na pomoc.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~nono 3 5 dni temuocena: 77% 

  Poza tym po co spalać paliwo, które jest drogie zamiast jeden z drugim przyjść sobie po prostu - przecież to jest blisko jednostki PSP. Opłaca się odpalać samochód i wyjeżdżać z garażu po taką ''pierdołę"?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Spacerowicz 2 5 dni temuocena: 21% 

  No tak, i w razie potrzeby narzędzia czy torbę medycyną na plecach mają nieść? Poraża mnie pańska głupota. Radzę aby oszczędności szukał pan u siebie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława 1 5 dni temuocena: 66% 

  Taka prabacia powinna spacerek uskuteczniać a windy są dla kobiet w stanie błogosławionym

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4789 sekundy