REKLAMAPatrz
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 listopada 2021, 12:38 komentarzy 5

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

"Policjantem jest się cały czas, nie tylko w trakcie służby". Pokazał to funkcjonariusz Posterunku Policji w Kisielicach, który, wracając ze służby, zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Badanie stanu trzeźwości 24-latka wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa, dlatego ważne jest, by reagować na niebezpieczne sytuacje, których jesteśmy świadkami. Postawą godną naśladowania wykazał się funkcjonariusz z Posterunku Policji w Kisielicach post. Rafał Gancarz, podaje komenda policji w Iławie.

Dziś kilka minut po północy, wracając ze służby, funkcjonariusz zauważył samochód, który znajdował się w przydrożnym rowie. Policjant podejrzewał, że kierowca może być pod działaniem alkoholu i o wszystkim poinformował oficera dyżurnego. 

W trakcie czynności okazało się, że przypuszczenia funkcjonariusza były słuszne. Zresztą nie tylko kierowca, ale i pasażer był pod działaniem alkoholu. 

- Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 24-latkowi zarzutu, do którego się przyznał - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Okazało się jeszcze, że mężczyzna kierował samochodem, nie posiadając do tego uprawnień.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAGaleria

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Mateusz R. 5 4 dni temuocena: 50% 

  Brawo

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dzik 4 4 dni temuocena: 33% 

  Brawo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~icek 3 4 dni temuocena: 57% 

  Debilu. i ty ich bronisz>????????? a gdyby jechali ta droga twoi najblizsi i on by zmiazdrzl ich to tez byl bys oburzony.>>>

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ds 2 4 dni temu

  Jednak nie zrozumiałeś wypowiedzi dzbanie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ds 1 4 dni temuocena: 0% 

  Jeszcze ci podziękują za nadgorliwość.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4237 sekundy