REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 listopada 2021, 09:21 komentarzy 2

(Fot. www.powiat-ilawski.pl.)

Wyrazy uznania i podziękowania za pełnienie tej ważnej misji, jaką jest pomoc drugiemu człowiekowi szczególnie pokrzywdzonemu przez los. 

Sukcesów i  powodzenia w realizacji codziennych obowiązków oraz nowych celów – takie życzenia przekazał Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski kierownictwu instytucji zajmujących się pomocą społeczną w Powiecie Iławskim. Okazją był obchodzony 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego.

Podziękowania ze strony Starosty Powiatu Iławskiego Bartosza Bielawskiego trafiły do Jolanty Rynkowskiej, dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Społecznej w Iławie, Joanny Mazurkiewicz, zastępcy dyrektora PCPR w Iławie, Marka Kaucza, dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Lubawie, filii w Iławie, Henryka Stańczyka, dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Suszu, Krystyny Szafryny-Żęgoty, kierownika Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Iławie, Marianowi Wilkowskiemu, kierownikowi Warsztatu Terapii Zajęciowej w Iławie, Lidii Paukiewicz, kierownikowi Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lubawie, Pawłowi Młynarczykowi, kierownikowi Warsztatu Terapii Zajęciowej w Suszu.

Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów w kierunku pracowników socjalnych, na temat ich trudnej pracy, zwłaszcza w warunkach wciąż panującej pandemii koronawirusa. Omówiono plany na najbliższe miesiące, ale i lata, przedstawiono perspektywy oraz problemy, z którymi spotykają się oni w codziennej pracy.

Uroczystość wręczenia podziękowań pracownikom opieki społecznej w Powiecie Iławskim.
Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: M. Rogatty.
Publikacja za: www.powiat-ilawski.pl.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~vbn 2 miesiąc temuocena: 100% 

    Hmm zadowolenie jest, a czy nic nie ma do poprawy w pewnym miejscu?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Med 1 miesiąc temu

    Tak, pensje :D

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4637 sekundy