REKLAMApluszak
REKLAMAUsługi koparką

(Zdjęcia: 42. BLP.)

Kacper był oddanym harcerzem i strażakiem, marzył o tym, by pójść w ślady ojca i zostać żołnierzem, gdy usłyszał diagnozę: złośliwy guz mózgu. Choroba zmieniła jego życie, ale chłopak się nie poddaje. Tak łatwo możemy go wesprzeć - wystarczy, że przestaniemy wyrzucać plastikowe nakrętki i przekażemy je do specjalnych punktów. 

Kacper z Targowiska Dolnego (gm. Lubawa) był oddanym harcerzem i strażakiem, który zawsze spieszył z pomocą innym, teraz sam potrzebuje pomocy! Zachorował w wieku 18 lat. Niestety, to był guz mózgu, który okazał się nowotworem złośliwym. Po czterech operacjach i chemioterapii Kacper, aby wrócił do pełnej sprawności, wymaga intensywnej rehabilitacji.

Wspierają go w tym m.in. "terytorialsi".

- Kacper jest dobrze znaną osobą wśród żołnierzy, sam osobiście chciał nim zostać, idąc śladami ojca, lecz choroba mu przeszkodziła. Często widywany jest na piknikach wojskowych, w których biorą udział żołnierze 4. Brygady - mówi kpr. Angelika Żmijewska z 42. Batalionu Lekkiej Piechoty w Morągu.

Jedną z form pomocy Kacprowi jest akcja "Nakręć się na pomaganie!". Kacper odebrał już pierwszą część plastikowych nakrętek, zebranych w ramach akcji przez żołnierzy 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. 

- Zachęcam wszystkich do dalszego zaangażowania w akcję. Nakrętki prosimy wrzucać do specjalnie przygotowanych pojemników - ślimaków zlokalizowanych w Lubawie oraz w Rożentalu. Zbierajmy razem i pomóżmy Kacprowi! - apeluje Angelika Żmijewska.

Tata Kacpra, Jan Kisiel, odbierze też nakrętki osobiście, po uzgodnieniu telefonicznym (tel. 505 09 40 44). 

Na Facebooku działa też strona z licytacjami dla Kacpra; zajrzyjcie!

https://www.facebook.com/groups/414462106542240/?ref=share

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: 42. BLP.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6378 sekundy