REKLAMAAndrzejówka
REKLAMAHullo2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 listopada 2021, 12:36 komentarzy 7

(Fot. Maciej Radtke/FB.)

Wyzwiska, wulgaryzmy, groźby pozbawienia życia - to karygodne treści wysłane wczoraj wieczorem na skrzynkę e-mailową Urzędu Miasta w Lubawie, adresowane do burmistrza Macieja Radtke.

Samorządowiec ten aktywnie włączył się w promocję szczepień przeciwko Covid-19. I - jak zapewnia - nie przestanie tego robić pomimo tego słownego ataku hejtera.

Nie dalej jak kilka dni temu Burmistrz Lubawy Maciej Radtke informował na swoim profilu w mediach społecznościowych o uruchomieniu przez zarządzany przez siebie samorząd dodatkowego punktu szczepień przeciwko Covid-19. To już kolejny raz, gdy Lubawa włącza się aktywnie w promowanie szczepień, dbając o ich dostępność w mieście.

Nie wszystkim się to podoba...

Dzisiaj (26 listopada) burmistrz upublicznił wiadomość z groźbami, jaka wpłynęła na urzędową skrzynkę wczoraj wieczorem. To anonim.
 

- Przedstawia najciemniejsze oblicze ludzkiej natury. W paru zdaniach zawarta jest głupota, strach i nienawiść. No cóż, tacy ludzie również są wśród nas, choć głęboko wierzę, że stanowią nieistotny margines - skomentował Maciej Radtke.

Hejterem, który napisał wiadomość, zajmie się policja. Sprawa już została zgłoszona mundurowym.

Burmistrz, chociaż jasno dał do zrozumienia, że nie godzi się na takie zachowanie osób przeciwnych szczepieniom, nie zmienia swojego stanowiska w tej sprawie.

- Wszystkich zainteresowanych informuję, że nadal będę kontynuował programy szczepień w Lubawie i zachęcał do dobrowolnych szczepień przeciw Covid-19 - zapewnił Maciej Radtke.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMASensolandia

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Roman 7 2 miesiące temuocena: 60% 

  Mówio, że Lubawa to taki naród akuratny A tu co? Burmistrz w gajerku z przed wojny. Coś nie richtik jest chyba.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~edi 6 2 miesiące temuocena: 48% 

  tak to są imbecyle co grożą ale prędzej czy później dupnie ich policja taka prawda a ci co nie wierzą w szczepienia niech ich zabiorą na odział covidoski albo otworzą nieszczęśnika i pokażą zjedzone czarne płuca ...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anka 25 5 miesiąc temu

  edi idź się wyscypać będzie was mniej!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ktoś 4 2 miesiące temuocena: 54% 

  Przeszedłem i żyję. Szpitala nie odwiedziłem mimo zapalenia płuc. I co?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ciekawe 3 2 miesiące temuocena: 88% 

  Wpisałem sobie w najpopularniejszej przeglądarce "groźby burmistrz" i dziwnym trafem takie maile dostało wielu włodarzy w kraju... Tak dziwnym trafem w zasadzie w ciągu paru dni. Jakaś skoordynowana akcja czy marna prowokacja?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obecny 2 2 miesiące temuocena: 84% 

  Ciekawe bo nagle w ciągu ostatnich dni jest jakaś zmasowana z takimi mailami... Zmówili się czy co? A może zwykła ustawka w ramach "dziel i rządź" żeby skłócić dalej naród?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 1 2 miesiące temuocena: 71% 

  W POLSCE JAK KTO CHCE

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5574 sekundy