REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta

(Fot. Archiwum OSP w Suszu.)

Pamiętajcie - krew jest lekiem, którego nie da się wyprodukować - przypominają strażacy ochotnicy z Susza, apelując do wszystkich ludzi dobrej woli o włączenie się do akcji zbiórki tego najcenniejszego czerwonego leku na rzecz byłego druha tej jednostki.

Suska OSP regularnie organizuje zbiórki krwi. Zwykle są one ogólne - przeprowadzane z myślą o wszystkich pacjentach potrzebujących czerwonego leku. Tym razem jest inaczej.

Najbliższa zbiórka będzie imienna - tj. zbierana będzie krew dla konkretnej osoby. Takiej zmiany druhowie dokonali na prośbę rodziny chorego byłego strażaka jednostki OSP w Suszu.

- Były druh naszej OSP, Pan Nalerski, pilnie potrzebuje krwi. Z prośbą zwraca się rodzina chorego, więc przestawiamy naszą zbiórkę z ogólnej na imienną i apelujemy o mobilizację oraz udział w naszej akcji honorowego krwiodawstwa - podali strażacy ochotnicy.

Wszystkich chętnych, aby wesprzeć zbiórkę, zapraszamy do remizy OSP w Suszu w sobotę, 4 grudnia. Zbiórka rozpocznie się o godzinie 8.00.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6408 sekundy