REKLAMApluszak
REKLAMAIbo

(Fot. archiwum Andrzeja Szyslera.)

Sukcesy reprezentantów sekcji lekkiej atletyki działającej przy Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu na rozegranych 14 listopada w Narzymiu mistrzostwach województwa WMZLA i WMZ LZS w biegach przełajowych.

Szczególnie udany start zaliczyła Emilia Kaca, która została podwójną mistrzynią województwa: w klasyfikacji klubowej i Zrzeszenia LZS województwa warmińsko-mazurskiego w biegach przełajowych na dystansie 800 metrów w kategorii U-14.

Natomiast Kinga Barica zdobyła srebrny medal w klasyfikacji Ludowych Zespołów Sportowych na dystansie 800 metrów (U-14) i jednocześnie 4. miejsce w klasyfikacji klubowej.

Gratulacje!


Skład reprezentacji Susza: Hanna Szalkowska, Agata Turek, Emilia Kaca, Kinga Barica, Martyna Górnik, Zuzanna Siecińska, Alicja Iwanow. Trener i opiekun reprezentacji Gminy Susz: Andrzej Szysler.


Na podstawie: susz.pl/red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. archiwum Andrzeja Szyslera.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApolkolonie
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4551 sekundy