REKLAMAPatrz
REKLAMAInkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 grudnia 2021, 11:28 komentarzy 9

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Dwie kolejne osoby z powiatu iławskiego, u których wcześniej stwierdzono zakażenie koronawirusem, zmarły - podaje w czwartek, 2 grudnia Ministerstwo Zdrowia.

Obie ofiary miały stwierdzoną chorobę Covid-19, jak i inne choroby.

Wysoka jest też liczba nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa w naszym powiecie. Minionej doby stwierdzono ich 63. Ponadto wzrosła, do 1 862, liczba mieszkańców powiatu iławskiego objętych kwarantanną.

W całym kraju mamy dzisiaj 27 356 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. W tym 926 dotyczy województwa warmińsko-mazurskiego. W Polsce z powodu Covid-19 minionej doby zmarło 171 osób, natomiast z powodu współistnienia Covid-19 z innymi schorzeniami zmarło 331 osób.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

9Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Zszokowana 9 miesiąc temu

  Przykre, że mamy w kraju tak urobioną bezmózgą masę, dociera do takich ancymonów tylko pudełko telewizyjne i tylko jedna strona ma rację, szczepcie się tym globalnym eksperymentem depopulacyjnym, wasza sprawa baranki, ale dajcie zdrowym ludziom żyć, żyjemy poza tą waszą szopką i mamy się dobrze, o jakimkolwiek strasznym zagrożeniu słyszy się tylko i wyłącznie w mediach, gdyby nikt kagańca nie nosił w sklepach, a i tak z naukowego punktu widzenia nie chronią przed wirusami te śmieszne maseczki, to wszystko by wyglądało w miarę normalnie, bo wiadomo, że szurnięte paranoiki zawsze gdzieś się będą kręcić.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Szeregowy 8 miesiąc temu

  Rok temu był reportaż o ,,,,szpitalu zgrozy,,,w Iławie,,,nagrane było przez ,,, stację TVN,,,,w telewizji było szeroko komentowane i mediach,,,wszelakich.Chodzi o to że szpital jest pod opieką dyrekcji powiatu iławskiego,jakie kierownictwo taki i szpital,Tylko za co to kierownictwo odpowiedzialne za szpital , biorą kasę

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anka 7 miesiąc temuocena: 56% 

  Ciekawe jest to że ludzie po prostu umierają na brak pomocy lekarskiej a nie na covid . Pracuję w sklepie mam kontakt z innymi ludźmi pracowałam w największą epidemię i jakoś nie zachorowałam i podam że nie jestem szczepiona i jak nie będzie to obowiązkowe nawet nie mam zamiaru się szczepić

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xxx 6 miesiąc temuocena: 83% 

  Wirusy były są i będą. Ale nie wolno segregować ludzi. Szczepionka nie jest obowiązkowa chcesz szczepisz się nie to się nie szczepisz. Ale teraz jest tak że jak osoba sie nie zaszczepi jest najgorsza bo co? Nie chce się zaszczepić paranoja a w ludziach jad

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~qw 5 miesiąc temuocena: 56% 

  No i jesteś ekspertem w dziedzinie epidemiologii. Marnujesz się dziewczyno.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ostatnie podrygi ? 4 miesiąc temuocena: 88% 

  antyszczepionkowcy jakoś przycichli , bo niejeden z ich guru już powędrował przed oblicze anielskiego orszaku . i dlatego robi się ciszej , bo jest ich po prostu coraz mniej .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 3 miesiąc temuocena: 75% 

  A kto to jest antyszczpeionkowiec? Ten co się nie może szczepić bo ma przeciwskazania? Nie kazdy może być poddany temu zabiegowi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 2 miesiąc temuocena: 57% 

  Boże człowieku ty to tępy jesteś. Nie ma obowiązku szczepienia i nic ci do tego kto jest zaszczepiony . Chciałeś być małpa doświadczalną to jesteś tyle ..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mamed 1 miesiąc temuocena: 80% 

  Weź rozbieg i walnij baranka w ścianę

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2621 sekundy