REKLAMAprofi
REKLAMAHullo2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Wizyta MotoMikołajów, którzy oczywiście nie przyjadą z pustymi rękami, a także zbiórka karmy dla podopiecznych iławskiego schroniska - to główne punkty w programie sobotniego wydarzenia w Galerii Jeziorak w Iławie.

Jeśli mikołajki, to... niespodzianki dla najmłodszych! Na sobotę, 4 grudnia dla wszystkich maluchów szykuje je Galeria Jeziorak.  

Przybywajcie wraz z pociechami w godzinach 13.00 - 15.00. Atrakcje będą na Was czekać przy wejściu od strony Małego Jezioraka. 

- Nasi MotoMikołaje będą rozdawać dzieciom słodycze. Będziemy też, jak co roku, wspierać zbiórkę karmy dla iławskiego schroniska - przybliża szczegóły galeria, kierując szczególnie serdeczne zaproszenie na to mikołajkowe wydarzenie do rodzin z dziećmi, a także do miłośników czworonogów, które w tym najtrudniejszym - zimowym czasie chcą chociaż niewielkim podarunkiem wesprzeć pozbawione domów psy i koty. - Wspierać nas będą podopieczni i wolontariusze ze schroniska ITOZ. Karmę można już od tygodnia wrzucać do specjalnej skrzyni, która stoi przy wejściu do galerii. Apelujemy do wszystkich o gorące wsparcie zwierzaczków ze schroniska!


Wszystko odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka). Podczas akcji prosimy: stosujcie się do zasad bezpieczeństwa, w galerii obowiązuje limit osób - aktualnie 1 osoba na 15 m2.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMAHullo3
Artykuł załadowany: 0.2084 sekundy