REKLAMAhullo
REKLAMAInkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 grudnia 2021, 20:27 komentarzy 19
Na zdjęciu w białej koszuli Tomasz Radziwilski. To właśnie jemu ma nadzieję

Na zdjęciu w białej koszuli Tomasz Radziwilski. To właśnie jemu ma nadzieję "przekazać pałeczkę" ustępujący prezes Jezioraka Iława Andrzej Sobiech. Tę kandydaturę już przedstawił i rekomendował całemu zarządowi klubu. (Fot. Archiwum własne.)

Kto zostanie nowym prezesem Jezioraka Iława? Ustępujący Andrzej Sobiech ujawnia nazwisko kandydata na swojego następcę.

To osoba, która mogłaby pociągnąć ten wózek w dobrą stronę - mówi Andrzej Sobiech o kandydacie, które rekomenduje zarządowi Jezioraka Iława na swojego następcę.

Do tej funkcji przymierzany jest Tomasz Radziwilski, iławski adwokat, aktualnie zasiadający w zarządzie klubu z siedzibą na Sienkiewicza, dowiedział się portal www.infoilawa.pl.

- Może nie jest znany w środowisku piłkarskim, sam powiedział: "Prezesie, ja się nie znam na piłce". Ja odpowiedziałem mu na to, że nie musi się znać na piłce, ma się znać na zarządzaniu ludźmi - mówi o Tomaszu Radziwilskim Andrzej Sobiech. - Jest to człowiek bardzo rozsądny, elokwentny. Wierzę, że da sobie radę na tym stanowisku. Ważny jest dobry dobór ludzi do pomocy. Ja także jestem do dyspozycji, zawsze pomogę, doradzę tak, żeby było dobrze dla Jezioraka. Mecenas Radziwilski będzie tą osobą, która będzie łączyć wszystkich tak, aby współpracowali, zmierzali w jednym kierunku - wtedy będzie fantastycznie. Pora na młodych ludzi i nowe pomysły. Naprawdę jestem pod wrażeniem, jak Tomasz Radziwilski przez pół roku połknął bakcyla do sportu, a szczególnie do piłki. Uczy się bardzo szybko i na pewno będzie dobrym prezesem - dodaje Andrzej Sobiech, który sam niedawno złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

Jak wspomina, z Jeziorakiem związał się niemal dokładnie 35 lat temu. Ta okrągła rocznica "stuknęła" wieloletniemu prezesowi w listopadzie. A. Sobiech nie rozstaje się z Jeziorakiem definitywnie, nadal będzie służył radą i pomocą, ale na czele klubu, jak mówi, przyszła pora na zmianę.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

17Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Filemon 17 miesiąc temuocena: 33% 

  To że rekomenduje to nie znaczy że nim zostanie. Kibice w Iławie na tą posadkę rekomendują Pana Filgura na Prezesa zasłużył chłopak na to tu jest potrzebny gość z dużymi workani i disłownie i w przenośni.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kierownik zamieszania 16 miesiąc temuocena: 29% 

  A myślałem że to będzie Grzesiek Sobiech

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 15 miesiąc temuocena: 100% 

  Dobrze niech jest i mecenas. Ale powinien być przy nim ktoś kto zna się na piłkarzach trenerach - co są warci. W Poznaniu jak wiem kobitki z mody polskiej piłkarzami kiedys rządzili? I jak tam im szło?Kiedyś ktoś z IKS-u mi rzekł , że preziem mogą BYC I MAŁPY BYLE SZŁO.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bałdyga 14 miesiąc temuocena: 74% 

  Spokojnie, będzie miał elokwentnych ludzi, którzy chętnie mu pomogą, doradzą. Bardzo dobry wybór na prezesa.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~1945 13 miesiąc temuocena: 89% 

  Zająć się burmistrzem do póki adwokat jest

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zielony 12 miesiąc temuocena: 88% 

  A będzie reaktywacja AUTO-GIEŁDY?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~buła wystąp 11 miesiąc temuocena: 100% 

  a kto to ten BUŁA ? , czy ta buła ? , co kiełbaski kroi -- bo ja nie wiem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iwo 10 miesiąc temuocena: 67% 

  Moze ktos w koncu wymiec ie tego Bule....!!! Co za falszywy czlowiek....Sobiech odchpdzi a Bula zostaje??? A sio ,sio ty parszywy lizusie... komu teraz bedziesz uslugiwal>> bo napewno koniec z kielbaskami ....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Buła i spóła 9 miesiąc temuocena: 100% 

  no raczej. Buła już kiełbasy kroi :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sasiad 8 miesiąc temuocena: 100% 

  Tak

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bxy 7 miesiąc temuocena: 80% 

  Tu sponsor jest potrzebny, najlepiej duży zakład produkcyjny. Którego w Iławie nie ma : )

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kapitan Phillips 6 miesiąc temuocena: 11% 

  Co ty możesz wiedzieć o zakładach produkujących heheh

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tylko Jeziorak! 5 miesiąc temuocena: 42% 

  Burmistrz Iławy potrafi zniechęcić każdego prezesa z nowym też nie będzie problemu, tysiące na AZS show wyciągnie spod ziemi a rodzimy klub najlepiej traktowac na odwal sie, piłkarze odchodzą ehhh

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~benio 4 miesiąc temuocena: 100% 

  A jakie inwestycje to przyniesie 100.000 lub więcej wydane na igrzyska? Te parę zdań w tv? Myślicie, że dzięki temu do Iławy spłyną miliony? To tylko taka ładna korporacyjna gatka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~Tylko Jeziorak! 3 miesiąc temuocena: 67% 

  A ty pewnie ciągle wierzysz w to, że Jeziorak będzie zaraz w drugiej lidze? Chłopie, zejdź na ziemię, to nie połowa lat 90 -tych, gdzie Jeziorak był na szczycie, na 3 ligę potrzeba kupy kasy, a pieniądze inwestuje się teraz w takie zespoły, które przynoszą korzyści.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~inwestor 2 miesiąc temuocena: 56% 

  Pieniądze inwestuje się tam gdzie inwestycja przyniesie kolejne pieniądze. Rozumiem, że jesteś lokalnym patriotą ale w takie inicjatywy jak słabo grający i nie przynoszący nic dla miasta Jeziorak... proponuje "inwestować" kieszonkowe. Tak samo jak patriotycznie wrzucamy kasę w polskie kopalnie węglowe, które są nierentowne i ich koniec jest bliżej aniżeli dalej ale kasę topimy topimy i topimy bo to nasze i trza ratować... :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~qwerty 1 miesiąc temuocena: 76% 

  Kto odchodzi? Piłkarze? Piekarze? Piłkarzy to masz w E-klasie, 1 lidze i może kilku w 2 + Wieczysta ;) Reszta to amatorka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3639 sekundy