REKLAMAZDZ
REKLAMASKOK
Najlepsza edukacja? Poprzez zabawę!

Najlepsza edukacja? Poprzez zabawę!

Zajęcia z druku 3D dla dzieci to dobry start w ich przyszłość. Teraz taka oferta dostępna jest także w Iławie!

Witajcie w Edu3Dkacji! W naszym mieście ruszają - dostępne po raz pierwszy - wspierające rozwój dzieci w wieku 6-13 lat zajęcia z druku 3D.

Rozwijają wyobraźnię przestrzenną i pozwalają na poznanie najnowocześniejszych technologii - to najważniejsze z korzyści płynących z takich zajęć.

Twórcy Edu3Dkacji są przekonani, że pomogą dzieciom w wieku szkolnym z sukcesem odnaleźć się w świecie technologii - rzeczywiście ją rozumieć, a nie tylko biernie się nią posługiwać.

- Technologia druku 3D jest uważana za jedną z najbardziej przyszłościowych dziedzin rozwoju przemysłu na świecie. Już dziś druk 3D jest wykorzystywany w wielu branżach: w medycynie, w archeologii, motoryzacji, lotnictwie, budownictwie – a to dopiero POCZĄTEK ery druku 3D! - komentują.

W Iławie bakcyla druku i projektowania 3D będzie można połknąć już w grudniu. Ruszają specjalne, tematyczne warsztaty w klimacie świątecznym i... w supercenie! 

Za 75-minutowe zajęcia, wprowadzające w świat druku 3D, zapłacicie jedynie 18 zł.

Co w programie?

- Dzieci będą miały okazję pracować przy komputerach w dedykowanym programie, dzięki któremu mają szansę zaprojektować bombki, choinki, bałwanki, czy gwiazdki, które zmaterializują się w postaci wydruku 3D! - zapowiadają organizatorzy. - Na zajęciach zapoznamy dzieci z zasadami działania drukarek 3D oraz zaprezentujemy na żywo pracę jednej z nich! To dla dzieci niezapomniane doświadczenie, ponieważ stają się one projektantami realnie powstającego obiektu.


Dostępne są następujące terminy świątecznych warsztatów. Wybierz dogodny dzień i zarezerwuj już teraz! Koszt to tylko 18 zł.

  • Poniedziałek, 13 grudnia, w godzinach 15.30-16.45.
  • Od wtorku do piątku, 14-17 grudnia w godzinach 17.00-18.15
  • W sobotę, 18 grudnia w godzinach 11.00-12.15.

f


Nabór na zajęcia stałe - cykliczne rozpocznie się w styczniu.

- Będziemy je prowadzić w formule miesięcznej lub półrocznej, a zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu. Będziemy się uczyć projektować, skanować oraz drukować na drukarkach 3D - mówi Teresa Laskowska, właścicielka studia nauczania matematyki Mathriders w Iławie, która zdecydowała się uruchomić tę technologiczną nowość w swojej siedzibie w centrum Iławy - na ulicy Sobieskiego. - Będziemy też przygotowywać dla dzieci ofertę na ferie - dodaje.

Zajęcia będą się odbywały w siedzibie MathRiders w Iławie przy ul.Sobieskiego 20 B.


Więcej informacji i zapisy:
www.edu3dkacja.pl
www.ilawa.edu3dkacja.pl
edu3dkacja.ilawa@gmail.com
Tel. 515-200-293.


Artykuł sponsorowany.

Technologia druku 3D ma ogromny potencjał w przemyśle, ale nie tylko - to też doskonałe narzędzie rozwoju kompetencji technologicznych i wyobraźni dzieci i młodzieży. 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 4.7623 sekundy