REKLAMAAldortax
REKLAMAOlszta

(Fot. materiały "Andrzejówki".)

Szukacie miejsca, gdzie spędzicie magicznego, niezapomnianego sylwestra? Takiego z tańcem do rana przy muzyce na żywo, a nawet... przejażdżką wozem po lesie? Szampańską zabawę, smakowitą swojską kuchnię i klimatyczną salę w otoczeniu pięknej przyrody gwarantuje Dworek Andrzejówka w Gardzieniu pod Iławą!


To oczywiście propozycja na noc z 31 grudnia na 1 stycznia. A nieco wcześniej, także w grudniu, nastrojowa, teraz świątecznie ustrojona sala okolicznościowa Andrzejówki czeka na uczestników firmowych spotkań wigilijno-opłatkowych i organizuje kinderbale dla maluchów - z nieodłączonym Mikołajem i paczkami. Sprawdźcie też ofertę świątecznego cateringu i zajrzyjcie po zapas gardzieńskich przetworów - świetnie się sprawdzą jako podarunek pod choinkę dla kogoś, kto ceni sobie najwyższą jakość, smak i ekologię.


"ZESPÓŁ - SUPER! SPRAWDZILIŚMY SAMI"

Bogate menu - jest! Pięknie udekorowana i wyjątkowo nastrojowa sala - też. Ale aby sylwester był naprawdę udany, potrzeba jeszcze czegoś...

- Oczywiście świetnego zespołu! - mówią właściciele Andrzejówki. - My dość długo szukaliśmy odpowiedniego. Ostatecznie stawiamy na zespół instrumentalny Revers i jesteśmy przekonani, że nasi goście się nie zawiodą! To wspaniali muzycy, multiinstrumentaliści, którzy w swoim repertuarze mają uwielbiane przez publiczność utwory i którzy nawiązują świetny kontakt z uczestnikami imprezy. Mieliśmy okazję sami się o tym przekonać, uczestnicząc w dancingu, na którym oni odpowiadali za oprawę muzyczną. Zabawa na parkiecie była szampańska i trwała do rana! Tak też na pewno będzie u nas podczas sylwestra.

Już można rezerwować miejsca w cenie 250 zł za osobę. Drugiego takiego sylwestra z nocną przejażdżką wozem po lesie nie znajdziecie!

DLA DOROSŁYCH - FIRMOWE OPŁATKI, DLA DZIECI MIKOŁAJ

Okolicznościowa sala, w której teraz połyskują świąteczne lampki, a oko cieszą bożonarodzeniowe ozdoby - to sceneria, która sprawdzi się także podczas okolicznościowych firmowych spotkań w grudniu. Zespół Andrzejówki z radością pysznie dla Was ugotuje i pięknie udekoruje salę. Wam pozostanie jedynie przybyć we wspaniałych nastrojach, aby spędzić trochę tego świątecznego czasu w towarzystwie współpracowników, zintegrować się, zaśpiewać kolędę i życzyć sobie wzajemnie "wesołych Świąt!". 

Są też jeszcze przyjmowane rezerwacje zorganizowanych grup z okolicznych przedszkoli na mikołajkowe kinderbale. Dzieci otrzymują od Świętego paczki słodkości, ale wcześniej muszą się wybrać do lasu na jego wspólne poszukiwania!

NIE MUSISZ GOTOWAĆ. ZAMÓW W ANDRZEJÓWCE

Święta bez ryby po grecku, jarzynowej sałatki, śledzika? Większość z nas sobie tego nie wyobraża! Ale też jesteśmy coraz bardziej zapracowani. Na szczęście, można mieć świeżutkiego, pachnącego makowca, takiego, jakiego sami byśmy upiekli, bez czasochłonnych zakupów i męczącego gotowania w domu. Jak? Zostawcie świąteczne kucharzenie dworkowi Andrzejówka! W bogatym menu bożonarodzeniowego cateringu znajdziecie wszystkie potrawy, które są niezbędne na polskim wigilijnym i świątecznym stole. A jeśli najpierw chcecie się przekonać, jak smacznie tu gotują, odwiedźcie dworek w którąś niedzielę, gdy są serwowane rodzinne obiady.

COŚ NA PREZENT, CZYLI GARDZIEŃSKIE SPECJAŁY

W okolicznościowej sali Andrzejówki szczególne miejsce zajmuje teraz drewniany kredens - nowy nabytek dworku. Tam z kolei półki uginają się od gardzieńskich specjałów i pyszności. Takich nie ma w supermarkecie! Grzybki, owoce w zalewach albo pod postacią powideł czy dżemu, aromatyczne nalewki... Wszystko robione na miejscu, z miejscowych składników i darów lasu, pola i sadu. W ładnych słoiczkach z lokalną etykietą gardzieńskie przetwory świetnie się sprawdzą jako podarunek pod choinkę!


Zapytaj o szczegóły, zarezerwuj miejsce!
Dworek Andrzejówka, Gardzień 29 (koło Iławy).
Tel. 516 919 111.
E-mail: agnieszkasarnowska@gmail.com.


Dworek Andrzejówka w Gardzieniu koło Iławy poleca się na Święta!

Ilość zdjęć 15

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7351 sekundy