REKLAMAPatrz
REKLAMAHullo2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 grudnia 2021, 13:13 komentarzy 2

(Fot. Kuźnia Talentów.)

Nie tylko Iławskie Centrum Kultury (na "starówce"), ale też Kuźnia Talentów Marka Kałuży organizuje w tym roku w Iławie bożonarodzeniowy jarmark.

Program miejskiego jarmarku bożonarodzeniowego, jaki w dniach 18-19 grudnia odbędzie się na Starym Mieście, przedstawialiśmy w artykule dostępnym pod tym linkiem.

Teraz okazuje się, że iławianie mają zaproszenie na jeszcze jedno, podobne wydarzenie. Jarmark bożonarodzeniowy w Kuźni Talentów przygotowuje rzeźbiarz Marek Kałuża. 

Jak podaje organizator, na wszystkich gości czekać będzie:

 • - możliwość zakupu rękodzieła, regionalnych przysmaków oraz tradycyjnych przetworów i pamiątek (będzie m.in. Swojska Baba, a z chlebkiem Ania Skibińska);
 • - nastrojowa muzyka wykonywana także na żywo ze sceny (udział potwierdzili już Ireneusz Paliński, Janusz Król i Mariusz Gołębiowski);
 • - poczęstunek na ciepło oraz zimno;
 • - świąteczne ognisko;
 • - pachnąca choinka.

f


Jarmark w Kuźni Talentów na ulicy Dąbrowskiego, nad Iławką, został zaplanowany na 11-12 grudnia w godzinach 12:00 - 17:00.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Metka 2 miesiąc temuocena: 25% 

  Prawdziwe jarmarki bożonarodzeniowe to są za granicą, np. w Niemczech. U nas to tylko nieudana podróbka, taka jak Black friday .... Żenada, po co robić coś, co nie ma nic wspólnego z prawdziwymi imprezami bożonarodzeniowymi.. .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ilaw 1 miesiąc temuocena: 43% 

  Duze podziekowania dla Pana Kaluzywielka bura dla wlasciciela tego budynku 21 wiek dach pod ETERNITEM obskurna elewacja

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3602 sekundy