REKLAMASzkoła
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 grudnia 2021, 19:41 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Recytacje, chóralny śpiew, a nawet elementy taneczne zaprezentowali widzom podczas dzisiejszego bożonarodzeniowego widowiska słuchacze Uniwersytetu III Wieku w Iławie. Zobaczcie zdjęcia z ich tegorocznego świątecznego spektaklu.

Przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem widzów, którzy w poniedziałkowy wieczór, pomimo przedświątecznego natłoku spraw i pandemii, licznie przybyli do Kinoteatru "Pasja". Za to w imieniu wszystkich występujących dziękował Ryszard Ławrynowicz - prezes zarządu stowarzyszenia UTW.

W przygotowanym spektaklu słuchacze iławskiego Uniwersytetu III Wieku zaprezentowali "Wigilię w polskiej poezji". Na widowisko złożyły się recytacje wierszy, teatralne etiudy, aranżacje najbardziej znanych kolęd i taneczne choreografie. Za scenariusz i reżyserię widowiska odpowiadał Piotr Weintz, zaś za opracowanie muzyczne Alicja i Wojciech Szymańscy. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

"Wigilia w polskiej poezji". Świąteczny spektakl w wykonaniu iławskich seniorów.

Ilość zdjęć 33

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Tamara 1 miesiąc temuocena: 100% 

    A Baśki coś nie widać na widowni

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.8277 sekundy