REKLAMAKurza góra
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 grudnia 2021, 13:14 komentarzy 6

(Fot. materiały prasowe.)

Pozytywny "wiral" w iławskim Internecie. Z dużym zainteresowaniem lokalnych internautów spotkało się skierowane do ratowników medycznych z iławskiego szpitala podziękowanie, jakie opublikowała na jednej z lokalnych grup społecznościowych rodzina schorowanego iławianina.

W Internecie szukamy informacji i rozrywki. Często krytykujemy. Dziękujemy o wiele rzadziej. Tym bardziej warto zauważyć postawę ludzi, którzy postanowili opublikować w sieci publiczne podziękowanie za pomoc i serce, jakie im okazali ratownicy medyczni.

Widzieć i doceniać dobro - to ważna i trudna sztuka! Przykład daje pewna rodzina z Iławy. 

We wtorek, 14 grudnia na jednej z lokalnych grup społecznościowych napisali o swojej wdzięczności w stosunku do ratowników medycznych zatrudnionych w Powiatowym Szpitalu w Iławie. Nie zostali wymienieni z imienia i nazwiska; wiadomo jedynie, że to dwaj młodzi mężczyźni, którzy wczoraj okazali serce cierpiącemu pacjentowi i jego najbliższym.

"Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba być człowiekiem". Chciałabym bardzo podziękować ratownikom medycznym z karetki pogotowia, którzy przyjechali [wczoraj] do starszego, schorowanego, cierpiącego pana z ul. Wojska Polskiego - czytamy w relacji opublikowanej na "Spotted Iława". - Podejście, empatia, zrozumienie i rozmowa, z jaką spotkała się nasza rodzina oraz chory, są niesamowite. Wiemy, z jaką opinią na co dzień spotyka się iławski szpital, jednak to, jakie wsparcie [wczoraj] uzyskaliśmy, daje mi wiarę na jego poprawne funkcjonowanie w przyszłości, dzięki tym młodym ratownikom. Oby każdy tak wykonywał swoją pracę jak Wy, panowie. Dziękujemy.

Wpis spotkał się z dużym, pozytywnym zainteresowaniem. Jedna z komentujących zwraca uwagę, że w dzisiejszym świecie szczere, płynące z serca "dziękuję" staje się rzadkością. "Piękne, pokrzepiające słowa", napisała.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAskup złomu

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Mieszkanka 6 ponad rok temuocena: 100% 

  Oby dyrekcja ich doceniła!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Radek 5 ponad rok temuocena: 64% 

  Takie zachowanie to powinien być standard, tylko.... Że my codzienne się z czymś takim w państwowej służbie zdrowia nie spotykamy, może z małymi wyjątkami. Wybierając ten zawód ludzie muszą wiedzieć po co tam idą i dla kogo.Za chwilę będziemy dziękować, że pani w sklepie raczyła przyjąć pieniądze za zakupy w samoobsługowym.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iwona 4 ponad rok temuocena: 50% 

  Odezwał się hrabia z Napierstkowa...od innych wymaga, a sam "buc".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Czas się uśmiechnąć i nawet podziękować Pani w samoobsługowym :) Tym bardziej w tych trudnych czasach, gdzie ludziom łatwiej jest wytykać zło niż prawidłowe wykonanie pracy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ania 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Dokładnie idą nieść ludziom pomoc

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkaniec 1 ponad rok temuocena: 93% 

  w takim razie szacun!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5063 sekundy