REKLAMAincome2
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 grudnia 2021, 11:37 komentarzy 4

(Fot. Info Iława.)

Na dobre rusza właśnie budowa Era Parku Handlowego w Iławie. Ma być największym tego typu obiektem w naszym mieście.

- Rozpoczynamy budowę; mamy nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać - powiedział nam dzisiaj właściciel firmy wykonującej tę inwestycję.

Obszerna działka u zbiegu ulicy Ziemowita i Alei Jana Pawła II w Iławie, skomunikowana z "obwodnicą", gdzie "na razie jest ściernisko", a w przyszłości będzie Era Park Handlowy, została ogrodzona; pojawili się tutaj pracownicy i sprzęt budowlany.

Poznaliśmy nowy termin ukończenia inwestycji, który - w stosunku do wcześniejszych planów - uległ przesunięciu o kwartał.

- Szacujemy, że roboty zakończą się w pierwszym kwartale 2023 roku - powiedział nam właściciel firmy Pierzak Budownictwo - przedsiębiorstwa, które buduje Era Park Handlowy w Iławie. - Przed nami dwie zimy na placu budowy - dodaje.

Przypomnijmy: zgodnie z pozwoleniem na budowę, wydanym jeszcze w listopadzie 2018 roku, powstanie park handlowy, na który złożą się 4 budynki, wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną.

Inwestorem jest spółka Era Park Iława, zarejestrowana w miejscowości Spała w województwie łódzkim. 

Odpowiedzialna za komercjalizację nowego parku firma Mallson Property Group z Warszawy podaje, że powstanie tam 20 sklepów i 230 miejsc parkingowych. Jako pierwszy umowę na najem powstającej powierzchni sprzedażowej podpisał Martes Sport.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~John9 4 ponad rok temuocena: 100% 

  Po biedronkachx3,Lidlu, Kauflandzie, netto, stokrotka, dinox2 , żabkix7 , Intermarche, powstaje nowy zakład pracy zajebi...... . Kochana Iławo niedługo stracisz prawa miejskie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Twój nick 3 ponad rok temuocena: 86% 

  jeszcze tylko czekac jak Lubawa wydyma nas z drogą szybkiego ruchy z Grudziądza. Dobrze że Niemcy przeprowadzili tędy kolej bo byśmy w ogóle we d...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mandolina 2 ponad rok temuocena: 44% 

  Zbudują i będzie stać puste hihi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Daj se siana 1 ponad rok temuocena: 0% 

  Czym Ty się przejmujesz, to nie Twoje zmartwienie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.5916 sekundy