REKLAMAkulig
REKLAMAInkubator

(Fot. ICK.)

Iławska Grupa Aktorska tym razem zaprezentowała się wśród wspaniałej - tej najmłodszej publiczności. 

Grupę aktorów z Iławy na utrzymaną w świątecznym klimacie bajkową grę zaprosił Kurzętnik, gdzie dzieci rozweselali królewna Śnieżka, Elza, Gargamel i Elf. W Iławie, na bożonarodzeniowym jarmarku, także były cztery postaci: Śnieżka, Elza, Baba Jaga i Elf. Dzieci odpowiadały na pytania, wykonywały różne zadania, by zdobyć literki do hasła. Na całe hasło "zima" czekał Elf, wręczając słodycze ufundowane przez ICK. 

- Mamy nadzieję, że sprawiliśmy radość nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Wasze uśmiechy to nasza bezcenna nagroda - mówią członkowie grupy.

- Bajkowa gra miejska cieszyła się dużą popularnością wśród gości jarmarku - dodaje dyrektor Iławskiego Centrum Kultury. - Dzieci chętnie rozwiązywały zagadki królewny Śnieżki, Elzy, Baby Jagi i elfa Marcina, a potem radośnie odtańczyły finałowy układ taneczny. Iławska Grupa Aktorska przeprowadziła działanie z ogromnym zaangażowaniem.

Małym widzom podobało się zwłaszcza dopracowanie wszystkich szczegółów: charakteryzacji, kostiumów, elementów dekoracji i wspaniały kontakt z najmłodszymi odbiorcami gry.

EŚ/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Iławskie Centrum Kultury oraz IGA.

Iława i Kurzętnik - świąteczne animacje z Iławską Grupą Aktorską w obiektywie.

Ilość zdjęć 11

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5009 sekundy