REKLAMAkulig
REKLAMAHullo2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 stycznia 2022, 11:35 komentarzy 13

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Miasto przedłuży umowę z Indykpolem AZS-em Olsztyn - drużyna siatkarskiej PlusLigi zagra na parkiecie hali nad Małym Jeziorakiem w Iławie także w 2022 roku. 

Umowa dotycząca przedłużenia współpracy, jak dowiedział się portal www.infoilawa.pl, ma zostać podpisana w najbliższych dniach, jeszcze przed pierwszym noworocznym meczem akademików w Iławie, który jest zaplanowany na najbliższą sobotę.

Szczegółów porozumienia, w tym kwoty, jaka zostanie przekazana z budżetu miasta klubowi z Olsztyna, jeszcze nie znamy. W ubiegłym roku było to 100 tysięcy złotych. Umowę podpisze w imieniu miasta dyrektor Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Wojciech Żmudziński, który przekazał nam, że uzgadnianie szczegółów trwa od jakiegoś czasu, a obecnie ten proces jest finalizowany. Do czasu podpisania porozumienia, co ma nastąpić przed pierwszym meczem, szef miejskiego centrum sportu nie chce mówić o szczegółach uzgodnień.

Do tej sprawy wrócimy, tymczasem przedstawiamy szczegóły najbliższego meczu AZS-u Olsztyn w Iławie.


Będzie to pierwszy w nowym roku mecz akademików "u siebie", a także debiut przed iławską publicznością nowego trenera Indykpolu AZS Olsztyn - Javiera Webera. 

Do hali przy Małym Jezioraku w Iławie zawita drużyna PGE Skry Bełchatów. W pierwszym spotkaniu olsztynianie ulegli im po tie-breaku. Czy tym razem akademicy z Kortowa zrewanżują się swojemu rywalowi? Kto wygra pojedynek na rozegraniu - Jan Firlej czy Grzegorz Łomacz? Który ze środkowych zdobędzie więcej punktów - Mateusz Poręba czy Karol Kłos? Zobacz pojedynek atakujących - Karol Butryn vs Aleksander Atanasijevic. 

Doszło do zmiany godziny spotkania, które zostanie rozegrane w hali sportowo-widowiskowej w Iławie w sobotę, 8 stycznia o godzinie 14:45. 

Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety. Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26. roku życia. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMASensolandia

13Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~~Starczy już d..ów 13 22 dni temuocena: 18% 

  beny to tobie popier...o się w głowie mylisz prywaciarza z Burmistrzem pracownikiem Urzędy.A jak już chcesz bawić się w pracodawcę to proszę utworzyć firmę - zakład i dawaj podwyżkę pracownikom zamiast sąsiadowi wypad do Grecji.Ale jak znam życie nie czytałeś pisowskiego ładu ani nigdy nie byłeś pracodawcą ale przecież za PISDu Polska jest mlekiem i miodem płynąca tylko widzę , że najbardziej zatwardziali pisdzielcy nie mogą sobie poradzić i psioczą na pracodawców

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~beny 12 22 dni temuocena: 77% 

  Jest takie powiedzenie, które idealnie do Twoich wypowiedzi pasuje - w d.... byłeś, g... widziałeś. Nie wiem kim jesteś, i czym się zajmujesz, ale jak widać, chętnie bierzesz, a mało dajesz. Cóż, można byłoby to dosadniej skomentować, ale szkoda strzępić język na takie twoje farmazony. Pisowski ład to beczka śmiechu. W zakresie zaś bycia pracodawcą to właśnie pokazałeś piękne oblicze - po co doceniać pracownika, niech tyra za miskę ryżu:) Lansuj się dalej, udając światowca, prosząc później i wsparcie, kredyty i leasingi ha ha

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~vbn 11 22 dni temuocena: 74% 

  I to jest właśnie piękne - jak można robić igrzyska. Nie jest ważne, co mieszkańcom brakuje, co można poprawić - ważny jest pr. Obecność i finansowanie Indykpolu nie przyniesie Iławie żadnej korzyści - ani sportowej, ani ekonomicznej. Te opowieści o turystach, kibicach itd. i pozytywnym wpływie na gospodarkę Iławy można włożyć między bajki. Twierdzenie, że sport w Iławie jest zabezpieczony nie jest prawdą - stadion wymaga remontu, brak zadaszonego boiska do gry w okresie jesienno - wiosennym, stan orlików niektórych też jest średni, brak bieżni/stadionu do lekkiej atletyki itd. Porażka, nie tylko w tym zakresie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~beny 10 22 dni temuocena: 93% 

  W d.... poprzewracało się tym, którzy za cudzą kasę bawią się i udają, że to wszystko jest dla dobra innych. Ciekawe, co byś powiedział, gdyby twój pracodawca zamiast dać Ci podwyżkę, usprawnić miejsce pracy sfinansował twojemu sąsiadowi wakacje w Grecji. Wtedy, też by Ci się w d..... poprzewracało? Jeśli tak, to klaskaj dalej, i szeroko się uśmiechaj

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Starczy już d..ów 9 22 dni temuocena: 12% 

  A co jest ważne dla mieszkańca : jeden chce asfaltu do swojego domostwa bo kupił działkę za psie pieniądze, drugi chce w lato super Zakopanego z muzyka dysko polo, trzeci chce hip hopu , czwarty chce się modlić , piąty przedszkole na swojej ulicy szósty psi wybieg , siódmy krytą trybunę na stadionie, osmy stadion lekkoatletyczny, z prawdziwego zdarzenia, dziewiąty ścieżkę rowerową do Radomka n-ty chce c uj wie co nie mówiąc o innych nawiedzonych Co nie którym w d..pie się poprzewracało

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Petra 8 22 dni temuocena: 64% 

  Sorry, jestem nie w temacie. Dlaczego Olsztynianie grają w Iławie? Nie mają swojej hali i kibiców? Jeśli tak, to raczej Olsztyn powinien płacić Iławie, tak jak jest to np. w ekstraklasie piłkarskiej.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czyli kompletna porażka 7 22 dni temuocena: 70% 

  wychodzi na to , że Iława płaci za to indykom , że oni nie mają hali i nie mają gdzie grać .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hhh 6 22 dni temuocena: 80% 

  Jest to promocja miasta.. Niewidzicie tych turystów w mieście..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pablo 5 22 dni temuocena: 64% 

  Nie chcemy ich tu Za 100 tys Burmistrz niech lepiej naprawia drobi naszego miasta

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mmm 4 22 dni temuocena: 63% 

  Tak, za taki szmal to by normalnie zrobił profesjonalny wybieg dla kotów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a pinindzy ni ma 3 22 dni temuocena: 69% 

  niech sobie gości ich burmistrz za swoje piniędze . przy jego zarobkach to piknięcie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mki 2 22 dni temuocena: 46% 

  Chcecie towarzyszu, chcecie : )

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zhr 1 22 dni temuocena: 56% 

  Super!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4164 sekundy