REKLAMASzkoła
REKLAMAHullo2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 stycznia 2022, 11:13 komentarzy 4
Jest tymczasowy areszt wobec młodego mężczyzny, który podczas awantury z rodzicami doszczętnie spalił osobowe audi.

Jest tymczasowy areszt wobec młodego mężczyzny, który podczas awantury z rodzicami doszczętnie spalił osobowe audi.

Iławski sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. 18-latek podejrzany jest o znęcanie się nad swoimi rodzicami. Teraz za popełnione przestępstwo mieszkańcowi gminy Susz może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

O dramatycznym nocnym zajściu, do jakiego doszło 5 stycznia w Jakubowie Kisielickim (gm. Susz), już pisaliśmy na portalu

Do oficera dyżurnego policji zadzwonił wówczas mężczyzna. Oświadczył, że syn jest nietrzeźwy, wszczął awanturę i straszy, że ich pozabija. 

- Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie zastali palący się pojazd, a wokół niego biegającego mężczyznę, który krzyczał, że wszystkich spali. Mężczyzna nie uspokoił się nawet w obecności policjantów - relacjonuje st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Funkcjonariusze zatrzymali 18-latka, a strażacy ugasili palące się audi. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że młody mieszkaniec gminy Susz od dłuższego czasu znęca się nad rodzicami, a także grozi im. 

Funkcjonariusze na podstawie zgromadzonych materiałów przedstawili 18-latkowi zarzut. Sąd zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

Kodeks karny za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat.

Pomoc dla ofiar przemocy domowej: http://www.niebieskalinia.info/.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMASensolandia

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Romek 4 16 dni temuocena: 100% 

  Obowiązkowa służba wojskowa musi wrócić... Wszędzie widać, jak dzieciarni "dorosłej" odbija palma. Inaczej idziemy ku tragedii... :(

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xdd 3 16 dni temuocena: 80% 

  Jedna z patologi w Jakubowie polecam puścić tam policję po 21 niech zobaczą co tam się dzieje gówniarze biegają po drogach z piwem naćpani

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jakubowianka 2 16 dni temu

  Seriooo? Nigdy takich gowiarzy nie widziałam, dobrze że nie latają

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Onek 1 16 dni temuocena: 50% 

  Nie tylko Jabubowo, ale inne wiochy np. Segnowy warto zajechać policji.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5132 sekundy