REKLAMAAldortax
REKLAMAKisielice1
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 stycznia 2022, 17:32 komentarzy 5

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Z OSTATNIEJ CHWILI W IŁAWIE: Straż Pożarna interweniuje na miejscu popołudniowego pożaru w hali IZNS.

Do zdarzenia doszło w jednej z hal mieszczących się na zapleczu ulicy Grunwaldzkiej.

Pożar instalacji pojawił się w pomieszczeniu kantorka hali. Wygenerował znaczne zadymienie. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów Straży Pożarnej, w tym 3 z jednostki PSP w Iławie oraz dwa kolejne z OSP Ławice i OSP Iława. 

Na miejscu trwa akcja służb. Poza strażakami interweniują pracownicy pogotowia energetycznego.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAskup złomu

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~iławski Dziki Zachód 3 ponad rok temuocena: 70% 

  Co się teraz w ogóle dzieje w budynkach dawnego IZNS-u? Czy ktoś coś tam produkuje, magazynuje, itp.? Przecież to jest prawie centrum naszego miasta, a teren przypomina istny zaniedbany Dziki Zachód. Pełno tam jakichś okropnych bud, kompletnie zaniedbanych hal, zardzewiałych instalacji. Wszystko to zaczyna przypominać pod względem swego stanu spalony młyn nad Iławką, będący jednym wielkim wstydem dla naszego miasta. Kto jest gospodarzem lub właścicielem tego ogólnego bałaganu?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anty pis 2 ponad rok temuocena: 14% 

  A gown.... cie to obchodzi

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Agro Steel Energy 1 ponad rok temuocena: 50% 

  Mój zakład :( Skandal!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWlodkowic
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4773 sekundy