REKLAMAprawnik24
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 stycznia 2022, 10:00 komentarzy 9

(Fot. materiały prasowe.)

Polski Koncern Naftowy ORLEN otrzymał pozwolenie na budowę swojej nowej stacji paliw - na ulicy Iławskiej w Suszu. Proces administracyjno-techniczny został zakończony; droga do rozpoczęcia inwestycji została otwarta - podał burmistrz Susza, który, reprezentując lokalny samorząd, także współpracował z projektantem.

Decyzję pozytywną, dającą urzędowe "zielone światło" na budowę stacji paliw w Suszu, ORLEN otrzymał ze Starostwa Powiatowego w Iławie 29 grudnia. Proces nie trwał długo, bo stosowny wniosek inwestora wpłynął do urzędu zaledwie miesiąc wcześniej.

Natomiast przygotowanie projektu trwało ponad 2 lata. O swoim udziale w tym procesie poinformował Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski:

Wszystkie uzgodnienia dotyczące dojazdu z drogi wojewódzkiej nr 521 oraz wyjazdu drogą gminną zostały wpisane w realizowany projekt przebudowy drogi nr 521 Susz - Różnowo - Bronowo. Uzgodniono przyłącza wszystkich sieci w gruntach gminnych oraz wydano decyzję środowiskową.

Zatwierdzone już projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany obejmują:

budowę stacji paliw płynnych – budynku handlowego, wiaty nad dystrybutorami, osłony śmietnikowej, zbiorników paliwowych, zbiornika LPG, pylonu reklamowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działkach obręb 3, m. Susz.

Proces przygotowania inwestycji dobiegł końca. Teraz już w każdej chwili inwestor może wbijać na placu budowy pierwszą łopatę. Nowy ORLEN na ulicy Iławskiej w Suszu będzie dopiero drugą stacją paliw w tym mieście.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPS QUALITY

9Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~andy 9 10 miesięcy temuocena: 0% 

  A hot-dogi będą z dowozem? :) bo na pizze ze starego miasta ostatnio czekałem 2 godziny

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Latka XL 8 10 miesięcy temu

  Fajnie! Przyda się w Suszu stacja z prawdziwego zdarzenia! :)Ktoś wie kiedy otwarcie?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~banan 7 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Ceny będą na tej stacji takie jak na zdjęciu? LPG po 1,86? i benzyna 4,49? To ja już ustawiam się w kolejkę

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~123 6 10 miesięcy temu

  O, to, to... "Wymskło" się historyczne zdjęcie ;-)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ol 5 10 miesięcy temuocena: 36% 

  Jak inne rządy wyprzedawały majątek państwa to grzmieli na cały świat, a jak sami to jest Ok. I to komu, Węgrim, sojusznikom Putina, to tak jakby Rosji sprzedali te stacje, jakby nie mogli znaleźć innego klienta. Chcieli mieć monopol łącząc się z Lotosem, aby dyktować ceny, ale się nie udało, więc teraz "przyjaciołom" wyprzedają.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~??? 4 10 miesięcy temuocena: 50% 

  a temu powyżej co się stało ? zapomniał czasy szczawiu i mirabelek , bo pinindzy nie mieli

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~yhy 3 10 miesięcy temuocena: 89% 

  Dawno temu w głowę się uderzyłeś? Według ciebie wymiana stacji benzynowych z Węgrami (co jest warunkiem wydania zgody przez eurokouhoz na przejęcie Lotosu) jest tym samym co sprzedaż majątku przez inne rządy za bezcen? Wymiana a wyprzedaż za bezcen - widzisz różnicę. O reszcie nie chce mi się piać bo z betonem trudno dyskutować.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cyk 2 10 miesięcy temuocena: 50% 

  jasne orlen super star deal z arabami aramco super tak jak i z Węgrami zamieniliśmy się 400 stacji paliw w kraju na 180 stacji na Węgrzech i Słowacji bo tak każe unia przy przejmowaniu lotosu czyli unia jak zwykle nam dała ... czym więcej gospodarki w ręku biurokratów państwowych tym większe marnotrawstwo i syf ... kraść jest z czego i nie ma się z czego cieszyć lepiej żeby obywatteli było stać na takie inwestycje

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a pamiętasz szczaw i mirabelki ? 1 10 miesięcy temuocena: 75% 

  oj kradli , kradli , aż pinindzy nie mieli

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4169 sekundy