REKLAMAZDZ
REKLAMASKOK

(Fot. archiwum ICK.)

Jak najmniej czasu w Internecie, jak najwięcej w realnym świecie! Takie hasło powinno przyświecać dzieciom i młodzieży szkolnej, którzy już niedługo, także w województwie warmińsko-mazurskim, rozpoczną zimowy wypoczynek.

22 stycznia - 6 lutego, to termin tegorocznych szkolnych ferii w naszym regionie.


Ofertę na ten wolny od nauki czas dla dzieci i młodzieży w naszym mieście przygotowało m.in. Iławskie Centrum Kultury. Z czego mogą wybierać młodzi ludzie, a w przypadku mniejszych dzieci - rodzice?


Dla najmłodszych uczestników, od 5. roku życia, przygotowano program pod nazwą "Ferie z Polą - Profilaktyka Smyka", który poprowadzi st. asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji. Dla trochę starszych dzieci, od 6. do 9. roku życia, będą zabawy teatralne pod hasłem "Jak być aktorem" z instruktorem Piotrem Weintzem, który w drugim tygodniu poprowadzi intensywne warsztaty teatralne dla 10-latków i starszych. 8-latki i starsi mogą się z kolei wybrać na prowadzone przez Marka Kałużę warsztaty rzeźbiarskie. Dla uczniów od 10. roku życia są przeznaczone warsztaty "Technologii przyszłości" z Karolem Zielińskim, a miłośnikami fotografii w wieku od 13 lat, chętnymi, aby uzupełnić umiejętności, zaopiekuje się instruktor Adam Kolaśniewski. W ofercie są jeszcze hip-hop i break dance ze szkołą "Snappy" oraz taniec nowoczesny ze szkołą J&K Drobotko, plastyka i rękodzieło z Agatą Topolewską i dla wszystkich chętnych - seanse w iławskim kinie.

Oferta ICK na ferie jest bezpłatna, ale obowiązuje rezerwacja miejsc, których liczba jest ograniczona! Kontakt możliwy jest pod numerami telefonów podanymi na załączonych plakatach.

Ferie z Iławskim Centrum Kultury 2022 - poznaj ofertę (aby powiększyć - kliknij plakat).

Ilość zdjęć 2

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6464 sekundy