REKLAMAprofi
SKOK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 stycznia 2022, 17:59 komentarzy 4
Zatrzymany w jednej ze szkół w Iławie poszukiwany 18-latek w policyjnej celi będzie czekał na wykonanie z nim czynności procesowych.

Zatrzymany w jednej ze szkół w Iławie poszukiwany 18-latek w policyjnej celi będzie czekał na wykonanie z nim czynności procesowych. (Fot. KPP w Iławie.)

Podstawy poszukiwań są różne. Oprócz listów gończych, sądy i prokuratury wydają zarządzenia, postanowienia i nakazy doprowadzenia, których celem jest ustalenie miejsca pobytu osób poszukiwanych lub przeprowadzenie z nimi czynności procesowych.
 

Pierwszego z poszukiwanych zatrzymali policjanci z zespołu do spraw poszukiwań. Funkcjonariusze po tym, jak ustalili miejsce przebywania poszukiwanego 33-latka, pojechali sprawdzić uzyskane informacje. Funkcjonariusze wcześniej sprawdzali różne adresy, pod którymi mógłby przebywać poszukiwany mężczyzna. 

- W trakcie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna przebywa na terenie Iławy i tu go zatrzymali - mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Funkcjonariusze przetransportowali mężczyznę do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 15 dni za popełnione wykroczenia - dodaje.

Nietypowe były okoliczności zatrzymania drugiego z poszukiwanych, który w ręce mundurowych wpadł po tym, jak pojawił się w jednej... ze szkół w Iławie.

- Mężczyzna ten, w wieku 18 lat, poszukiwany był na podstawie postanowienia prokuratora o zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu w celu przedstawienia zarzutu w sprawie karnej - mówi przedstawicielka iławskiej policji. - Mundurowi zatrzymali mieszkańca gminy Kisielice po tym, jak ustalili, że może przebywać w jednej z iławskich szkół - dodaje.

Po zatrzymaniu młody mężczyzna został osadzony w policyjnej celi, gdzie będzie czekał na wykonanie z nim czynności procesowych.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMASensolandia

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~ilawiak 4 2 dni temuocena: 67% 

  Brak informacji o tym, za co byli poszukiwani, brak informacji o tym kto i gdzie został zatrzymany, po prostu informacja z dupy, ze zatrzymano KOGOŚ w szkole. 2/10

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pytanie 3 2 dni temuocena: 100% 

  ciekawe chłopcze z plakatu czy jeśli sytuacja dotyczyłaby ciebie lub twojej rodziny to chcialbys żeby media byly tak szczegółowe i wylewne

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~On 2 3 dni temuocena: 0% 

  Brawo Boniek jestem z ciebie dumny i czuje się bezpieczny Iławie kolejny bandzior zatrzymany

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ktoś 1 3 dni temuocena: 100% 

  a gdzie tu mowa o bońku?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3644 sekundy